ijournal.cz

Kamil Střihavka – 50 – rock tour 2015

red Zdroj: JanaMusic 9.1.2015 Hudba

Kamil Střihavka se svou kapelou Leaders! tradici každoročního koncertu v hudebním klubu Retro Music Hall neporuší, ale výjimečně přeložil listopadový termín na leden a to konkrétně na úterý 20. 1. 2015. ,,V tento den Kamil oslaví své kulaté jubileum (50) a rád by slavil se svými fanoušky a nejbližšími přáteli tam, kde to má nejraději – na rockovém podiu,“ říká Lubomír Vilas ze zastupující agentury Lev Production.  Pražský koncert je současně prvním koncertem z turné s názvem „KAMIL STŘIHAVKA – 50“.

strihavka_retro_20_1_2015Český ,,rockový Ježíš´´ se tedy představí svému publiku v den svých narozenin 20. 1. 2015 v Retro Music Hall od 20:00 hod. Mezi gratulanty se na podiu zařadí i Vilém Čok, skupina ŠKWOR, B.S.P.  či allstars band- SUPERGROUP.

Rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků nebo český rockový Ježíš, chcete-li. Majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu v muzikálových rolích, které ztvárňuje již 20 let (Pěna dní, Jesus Christ Superstar, Johanka z Arku, Excalibur, Obraz Doriana Graye, Robin Hood, Pomáda a další…) a frontman rockových kapel, jako Motorband, BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band!, Leaders! a Supergroup – to je Kamil Střihavka.

KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS! hrají ve složení: Kamil Střihavka (zpěv), Petr Henych (kytara), Martin Ivan (baskytara), Štěpán Eliáš (klávesy), Lukáš Pavlík (bicí).

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji TICKETSTREAM www.ticketstream.cz nebo přímo na pokladně Retro Music Hall, Francouzská 4, Praha 2.Odkazy:

Kamil Střihavka, oficiální stránky interpreta: www.strihavka.cz

Facebook Kamil Střihavka & Leaders: http://www.facebook.com/kamil.strihavka

Bandzone Kamil Střihavka: http://bandzone.cz/strihavka

Youtube Kamil Střihavka: http://www.youtube.com/strihavkamusic

Lev Music Production – management & booking: www.levmusic.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: JanaMusic