ijournal.cz

Jste skutečně těhotná? Můžete to vědět již osmý den!

red Zdroj: www.innovapharma.cz. 31.3.2017 Soutěže

Vyhrajte 3x těhotenský krevní test ZAPTM hCG od Innova Pharma.

 Nejpřesnější a nejrychlejší těhotenský test z Kanady.

 Těhotenský krevní test ZAPTM hCG Innova Pharma nabízí nejrychlejší a nejpřesnější zjištění raného těhotenství. Jestli jste těhotná, zjistíte do 10 minut, a to již 8 dní po oplodnění vajíčka, respektive 2. – 3. den po začátku hnízdění, což je o několik dní dříve než z klasického těhotenského testu z moči. Je to díky tomu, že výše hodnoty tzv. těhotenského hormonu hCG (choriový gonadotropin) v krvi je vyšší než v moči.

Těhotenský krevní testTěhotenský krevní test ZAPTM hCG  Innova Pharma

Jednoduché a rychlé použití jako u testu z moči

Aplikace jednorázového těhotenského krevního testu ZAPTM hCG Innova Pharma je naprosto jednoduchá a hygienicky bezpečná, jako u testu z moči. Jedná se povrchový bezbolestný vpich do prstu, jako znáte například u inzulínového testu pro diabetiky. Pokud přesto cítíte obavy z krevního testu, požádejte o provedení testu vašeho lékaře. Krevní test koupíte v lékárnách, u gynekologů nebo ho lze objednat přímo na www.innovapharma.cz za doporučenou MOC 150 Kč vč. dph.

 

Soutěžní otázka: Kolik různých testů od Innova Pharma je možno v ČR koupit?

test

a) 3

b) 4

c) 6

 


Tři z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získá tento test. Odpověď stačí poslat nejpozději do 9. dubna 2017 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Test. Odpověď najdete na www.innovapharma.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.innovapharma.cz.