ijournal.cz

Josef Kůrka po návštěvě barberu konečně nevypadá jako Krakonoš!

red Zdroj: : Barber´s Wife / Jan Altner 17.12.2020 Celebrity, Společenské akce a události

Muž roku Josef Kůrka, který se na veřejnosti objevoval vždy perfektně upravený, po rozchodu s Bárou Mottlovou tak trochu zpustl. Můžeme jen spekulovat o tom, zda na svou vizáž zanevřel kvůli tomu, že mu vztah s herečkou nevyšel, nebo hlavní roli sehrál lock down a uzavření služeb. Buď, jak buď, nyní se – po několika měsících, kdy neřízeně zarůstal – opět svěřil do rukou profesionálů a nahodil fazónu.

Vlasy odbarveny, tak ještě vousy!

Kůrka si důkladnou péči po tak dlouhé době náležitě užil. Za své tak vzaly nejen nevzhledné odrosty, ale i neudržovaný vous, díky němuž se model začínal nápadně podobat Krakonošovi. „Musím říct, že jsem si to hrozně užil, tím spíše, že si mě vzala do parády sama majitelka Barber´s Wife Žaneta, která je nejen skvělá kadeřnice, ale hlavně je neuvěřitelně energická a veselá. Nebudeme si nic nalhávat, už jsem opravdu nevypadal zrovna reprezentativně. Když jsem se odstěhoval od Báry, neměl jsem na udržování zevnějšku ani pomyšlení a pak přišlo uzavření salonů, takže se to vše nějak sešlo, že jsem prostě takhle zarostl,“ směje se model, který teď už zase vypadá jako ze škatulky.

Pepa už nevypadá jako Krakonoš

Slavnostní otevření nové pobočky Barber´s Wife v Rudné u Prahy si nenechali ujít ani herec Dalibor Gondík a módní návrhář Osmany Laffita, kteří jsou pravidelnými klienty salonu. Dalibor sice většinou přichází pouze kvůli úpravě vousů, ale už v barberu natolik zdomácněl, že tentokrát se aktivně zapojil i do mytí čerstvě odbarvených vlasů Pepy Kůrky. Trojici pánů při křtu doplnila okouzlující ředitelka České Miss Essens, Veronika Farářová. Ta na akci dorazila i přes pokročilé stádium těhotenství a nutno uznat, že jí to moc slušelo.

Křest nového salonu Barner´s Wife

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: : Barber´s Wife / Jan Altner