ijournal.cz

Jogafitshop.cz – móda(nejen) na jógu

red Zdroj: Jogafitshop.cz 6.12.2014 Móda, obuv, doplňky

Když cvičit jógu, proč ne stylově? To nejlepší z oblečení na jógu, pilates a další sportovní aktivity nebo volný čas nabízí eshop Jogafitshop.cz.

Yoga_2 

Jóga se stala již natolik populární, že speciální kolekce na jógu vyrábí i klasické sportovní značky Reebok, Nike nebo Puma. Jsou vyrobené z funkčních, lehkých materiálů a vynikají originálními módními vzory podle posledních trendů. Sortiment je bohatý - topy, kalhoty, mikiny i funkční podprsenky, ale i doplňky jako například návleky nebo šátky. Jogafitshop.cz představuje také jednu specialitu – britskou značku Wellicious, která se přímo zaměřuje na oblečení na jógu a pilates. Oblečení Wellicious je vyráběné z čistě přírodních, recyklovatelných materiálů té nejvyšší kvality a kromě pohodlí a praktického aspektu se soustřeďuje na elegantní, nadčasové střihy. Značka Wellicious se stala populární pro svou příjemnou eleganci, která podtrhuje ženskost a hodí se na nošení i mimo cvičební sály. Ze známých osobností si ji oblíbila např. herečka GwynethPaltrow.

Za výběr oblečení ručí svou vlastní zkušeností jedna z nejlepších instruktorek jógy, Zuzana Klingrová – hlavní lektorka studia Fitlight a Resortu Svatá Kateřina.

Prodej sportovního oblečení na jógu značek Wellicious, Reebok, Puma, Nike a šperků Shivaloka: www.jogafitshop.cz

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Jogafitshop.cz