ijournal.cz

Jitka Smutná se vrací před kameru

red Zdroj: FTV Prima sro 19.6.2014 TV

Laskavá a obětavá Boženka je nejlepší kamarádka a zároveň důvěrnice Libuše Drozdové (Hana Gregorová) v novém seriálu na Primě Svatby v Benátkách.  Spolu sdílejí nejedno ženské, někdy až rozjíveně holčičí tajemství. Jak Boženku vidí její představitelka Jitka Smutná?

SvB_12

„Pošťačka Boženka je neustále ve styku s lidmi, s nimiž dobře vychází. Svou práci má moc ráda. Boženka tak trochu žije životem své kamarádky Libuše, protože její vlastní život se jí zdá trochu prázdný a ne moc zajímavý. Říká, že milostné dopisy nosí pouze jiným. Každá ženská si potřebuje popovídat s nejlepší kamarádkou o tajnostech života. Proto Boženka velmi ráda naslouchá Libuši, která si umí život užít. Pošťačku hraju poprvé, ale jednu znám osobně, je to herečka ochotnického souboru, mám tedy jakýsi mustr. Myslím, že Boženka je hodně reálná postava, není vycucaná z prstu. Existují dívky nebo ženy, které slouží svým atraktivnějším kamarádkám jako vrby. Boženka je přesně taková. Nevznáší se na obláčku, je realistka, navíc má úžasný smysl pro humor, díky němuž dokáže každou situaci trefně a pragmaticky komentovat,“ říká herečka.

SvB_2

Společné scény Boženky a Libuše jsou často velmi vtipné. Obzvlášť, když spolu dámy řeší například Libušiny milostné trable nebo se seznamují s geocachingem. „Pro mě jsou humorné i ty momenty, kdy před kamerou jedu na kole. Kolo, které tu mám, je – na rozdíl od mého vlastního – stařičké. A protože s ním netočím tak často, mám někdy problém dobrzdit před kamerou na předem určeném místě,“ směje se Jitka Smutná.

SvB_9

 SvB_8

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima sro