Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Říjen 2019
ijournal.cz

Jitka Kocurová se Srdcem na dlani

red Zdroj: Nadační fond Srdce na dlani 3.12.2017 Veřejné projekty

Jitka Kocurová se již patnáct let snaží pomáhat dětem z dětských domovů. Každoročně jako poděkování partnerůmpořádá s Nadačním fondem Srdce na dlani Vánoční charitativní koncert. Letos byla hlavní hvězdou skupina No Name a večer to byl vskutku výjimečný a vydařený. 

 „V nadaci zastávám hlavně úkol jakéhosi vzoru pro děti, jakousi motivaci být lepším a duševně hezčím člověkem. Myslím si, že jsem pro děti teta, která je úspěšná, ale hlavně taky někdo, kdo je má rád. Ráda si s nimi hraju, snažím se odblokovávat jejich dušičky a ukazovat jim otevřenost a náruč plnou lásky,“ popsala, jak vnímá svoji roli v nadaci její patronka Jitka Kocurová.

Jitka_s_dětmi

Srdce na dlani je již tradičním článkem v oblasti pomoci dětským domovům. Hlavním poslánímnadace je pomoci dětem v dětských domovech přes jejich nemilosrdný osud prožít šťastné dětství, plně se integrovat do společnosti a vychovat z dětí sebevědomé a samostatné osobnosti, které po opuštění domova dokáží čelit nástrahám života. Děti z pěti dětských domovů, nad kterými drží nadační fond patronát, se během večera představily na podiu svými pěveckými či tanečními vystoupeními a aktivně se tak zapojily do pestrého programu.

celý_tým_srdce_na_dlani

Slavností galavečer se konal v Národním domě na Vinohradech a moderátorského žezla se chopil zkušený moderátor Pavel Anděl. „Oslavili jsme s našimi přáteli, mecenáši a všemi, kteří věří v to, o co se snažíme a neustále nám pomáhají, již patnáct let fungování nadace. Za tento jediný večer se nám podařilo získat  pro děti 380 000 Kč, což je rekord. Moc za všechnu podporu našim partnerům děkujeme,“ doplnila modelka.

Po závěrečném přípitku a přání mnoha úspěchů v letech budoucích nejen zástupcům nadačního fondu a významným partnerům, ale především těm, kterých se celý večer týkal nejvíce – dětem z dětských domovů – již patřilo podium oblíbené slovenské kapele No Name, která svým vystoupením podtrhla a završila tento krásný večer.

jitka kocurová a no name

„Byl to neuvěřitelný večer plný emocí všech zúčastněných. Kromě  „hlavních aktérů“ dětí, jsme měli tu čest přivítat kapelu s čerstvým slavíkem na kontě No Name. Igorek Timko a kluci byli víc než dokonalí! Děti tancovaly, zpívaly a přidal se i celý sál Národního domu na Vinohradech. Více než šest set lidí stálo, tleskalo a zpívalo… krásná atmosféra,“ shrnula nadšeně Jitka Kocurová.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nadační fond Srdce na dlani