ijournal.cz

Jiří Krampol představil finalisty soutěže Gentleman & Žena České republiky 2022

red Zdroj: Gentleman & Žena České republiky 2022 27.8.2022 Párty a večírky

„Žena České republiky by klidně mohla vypadat jako moje manželka,” prohlásil zpěvák Milan Drobný na tiskové besedě týkající se soutěže Gentleman & Žena České republiky 2022, jejíž finále se uskuteční 13. října od 19 hodin v Divadle Horní Počernice. „Ženská by měla vypadat jako ženská a chlap jako chlap,” dodal herec Jiří Krampol, který byl hlavním hvězdným hostem tiskové besedy.

Finalisté Gentleman ČR s VIP osobnostmi

Ta se konala v novém pražském klubu Affect v Dlouhé třídě. Pořadatelé soutěže Gentleman & Žena České republiky 2022, tedy společnost StockholmDream Production a organizace Galerie Silných Srdcí, tam představili adepty a adeptky, kteří již 13. října zabojují o dva atraktivní tituly – Gentleman ČR 2022 a Žena ČR 2022. „Vidím, že je určitě z čeho vybírat,” okomentovala přítomné soutěžící herečka Michaela Dolinová, zatímco vedle sedící zpěvačka Marie Pojkarová souhlasně pokyvovala hlavou.

Finalisté Gentleman ČR 2022
Finalstky Žena ČR 2022

Moderátorem slavnostního finále, které se – stejně jako to loňské – bude konat v Horních Počernicích, bude Petr Vojnar. „Zasednu do poroty a dění na jevišti si v klidu vychutnám. Pro koho budu hlasovat, to zatím absolutně netuším. Podstatný bude celkový dojem, takže nejen vizáž, ale také vystupování a mluvený projev. Myslím, že o každém soutěžícím mnohé prozradí volná disciplína a také rozhovor s konferenciérem,” prozradil spisovatel a astrolog Richard Sacher, který pohotově uváděl tiskovou besedu v klubu Affect.

Milan Drobný, Michaela Dolinová, Jiří Krampol, Marie Pojkarová,Petr Batěk

Do poroty v Divadle Horní Počernice zasedne řada osobností nejen kulturního života, nebude chybět ani doprovodný program včetně několika zpěváků. Akce bude přístupná veřejnosti, vstupenky jsou již nyní v prodeji. „Soutěž Gentleman & Žena České republiky 2022 má charitativní kontext. Zatímto loni jsme s Galerií Silných Srdcí podpořili děti z dětských domovů, letos chce pomoci matkám samoživitelkám. Každý, kdo si koupí vstupenku do divadla, podpoří dobrou věc,” prozradila pořadatelka soutěže Lucy Junk.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Gentleman & Žena České republiky 2022