ijournal.cz

Jarní veletrh spotřební elektroniky FAST DAY 2018 opět plný novinek

red Zdroj: Fast Day 2018 23.6.2018 Koktejl

Ve čtvrtek 7.6.2018 proběhl na jihlavském předměstí v obci Střítež již tradiční veletrh spotřební elektroniky FAST DAY 2018. Jarní běh odtajnil novinky, které nás v obchodech čekají. Od lahviček a hraček pro miminka přes zahradní techniku, doplňky k elektrickým spotřebičům až pro kuchyňské roboty a zařízení, televizní a radiové přijímače. To vše, a ještě mnohé další, si připravila obchodní společnost zaměřená na velkoobchodní prodej společnost FAST ČR.

_MG_5749u
_MG_5535u


Celý areál hotelu Tři věžičky se proměnil ve výstavní plochu o rozměru 1800 m2. Areál nabízel portfolio stávajících produktů a novinek pro rok 2018 značek BaByliss, Retlux, Sage, Sencor, SodaStream, Stell, Casio, Motorola, Alcatel, Yenkee, Buxton, Maxell, Goodram, Panasonic, Eneloop, Energizer, Fujitsu a další.

_MG_5747u_MG_5530uCelým programem provázel moderátor Patrik Hezucký, který každý stánek náležitě představil.

Na veletrhu vedle elektroniky byla možnost ochutnat i dobré jídlo, které připravovali kuchaři jako Dalibor Navrátil, hrdý šéfkuchař a nositel mimořádného francouzského rytířského Chaine des Rotisseurs, jenž obdržel od francouzské vlády za přínos pro gastronomii a další mágové oboru. U stánku SENCOR byla k vidění Dominika Myslivcová, která se zamilovala do růžových smoothie mixérů a dalších přístrojů.

_MG_5642u_MG_5556u


Jihlavský region pak reprezentoval, a v parném dni byl velmi navštěvován, stánek místního pivovaru Ježek. Celá akce byla zakončena bohatou tombolou.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fast Day 2018