ijournal.cz

Jarní veletrh Interbeauty Prague bude plný novinek a zajímavostí

red Zdroj: Incheba Praha 19.4.2016 Krása a zdraví
Veletrh INTERBEAUTY Prague konaný 22. – 23. 4. 2016 na holešovickém Výstavišti se stal již dobře zavedenou značkou. Sjíždějí se na něj stovky profesionálů z oboru kosmetika, vlasový a nehtový design, stejně jako tisícovky běžných uživatelů a uživatelek, které vědí, že na upraveném vzhledu a pevném zdraví záleží. Dobře vypadat dnes totiž mimo jiné znamená i uspět.

INTERBEAUTY-2016-jaro

Letos se veletrh otevírá také českým mužům a jejich péči o sebe. Prezentace pánského salónu Gentlemen brothers, jehož služby mohou pánové zcela zdarma na místě odzkoušet, je toho jasným důkazem. Pro dámy budou připraveny oblíbené make-up points – místa, kde je profesionální vizážistky bezplatně nalíčí, a kde s nimi také proberou jejich zamýšlené vizuální změny. Stejně dobře si budou moci návštěvnice užít třeba pedikúru formou lázně nebo aplikaci laků světové značky Shellac. 

foto

A že stranou nezůstane ani péče o zdraví? V Levém křídle Průmyslového paláce najdete stánky, kde si v rámci prevence můžete nechat vyšetřit svá mateřská znaménka, využít služby vlasové poradny či odborníků na životní styl. Zastoupeny budou také přední lékařské kapacity z oboru estetické chirurgie a dermatologie.

Interbeauty Prague jako první v České republice představí značku dekorativní kosmetiky NYX, která díky vynikající kvalitě a cenové dostupnosti boří žebříčky oblíbenosti mezi youtubery po celém světě. Vyzkoušejte ji i Vy!
InterBeauty_2016_jaro
Letos poprvé proběhne na veletrhu pod záštitou MUDr. Romana Šmuclera, CSc. také odborné setkání lékařů a kosmetiček s názvem Interbeauty Congress Prague. V sobotu bude tento seminář otevřen také široké veřejnosti. 

Pro kreativní soutěž v prodlužování řas Lash Design 2016 se letos stanou inspirací hvězdy stříbrného plátna. Podobně jako u mezinárodního mistrovství v malování na tělo Body art 2016 to bude tvorba filmového režiséra Tima Burtona. Když budete mít štěstí, tak se v prostorách Výstaviště potkáte s postavami z jeho filmů – Střihorukým Edwardem, Batmanem nebo Mrtvou nevěstou. Z barevnosti 80-tých let pak vychází divácky atraktivní utkání českých make-up artistů s názvem Make Up 2016.

finále

Další ze soutěží v mistrovství krásného make-upu nese název MakeCup 2016 a je určena profesionálům v oboru. Soutěžit budou také nehtoví designéři. Sny mého dětství nebo kapka ranní rosy – to jsou zadání pro jejich nevšední výtvory na hranici užitkového designu a výtvarného umění v rámci soutěže Czech Nail Cup 2016. 

Že pořadatelé veletrhu Interbeauty Prague opět přicházejí se zajímavým programem, asi nejlíp doloží slova samotné patronky akce, zpěvačky a modelky Jitky Boho: „Pracujete na sobě? Na tom, jak se cítíte a jak vypadáte? Pak na Interbeauty Prague nesmíte chybět! Je to jedinečná příležitost, jak se inspirovat, jak najít impulzy k ještě lepším výsledkům.“ Chybět nebudou ani oblíbené světové značky jako je Alessandro, Skinso, Interbio, Mud či světově uznávaná škola Make Up Institute Prague a mnoho dalších.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Incheba Praha