ijournal.cz

Jarní soutěž o palačinkovou pánev Tefal

red Zdroj: www.tefal.cz 2.4.2021 Soutěže

Tefal_G2553802-Unlimited-Pancake-Pan-25cmVyhrajte palačinkovou pánev Tefal Unlimited (G2553802) a usmažte si chutné palačinky. Dozlatova opečené bez nutnosti přidaného oleje nebo tuku.

Nový nepřilnavý povrch Titanium Anti–Scratch, v porovnání s ostatními nepřilnavými povrchy značky Tefal, je až šestkrát odolnější proti poškrábání* a dno je kompatibilní se všemi varnými deskami. Když pánev dosáhne ideální teploty pro smažení, indikátor Thermo–Signal, známé červené kolečko uprostřed pánve změní barvu a tvar nového designu zmizí. Tím značí, že pánev dosáhla dokonalé teploty pro smažení. Dno Thermo–Fusion se extrémně rychle ohřívá a tím zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla k perfektnímu smažení. Díky nepřilnavému povrchu je vaření pohodlné a čištění velmi rychlé.

Doporučená cena: 1 179 Kč / 41,90 EUR / 15 990 HUF

*Interní test opotřebení

 

Soutěžní otázka: V jakém novém designu je známé červené kolečko uprostřed pánve, Thermo-Signal?

a) písmeno T


b) domeček


c) přesýpací hodiny

Svou správnou odpověď, prosíme, pošlete do 10. dubna 2021 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Tefal. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Tefal_ Palacinky

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď na stránkách www.homeandcook.cz. Stejně tak zde najdete  spoustu dalších pomocníků do kuchyně, které vám nejenže ulehčí práci, ale také s nimi dosáhnete těch nejlepších výsledků.

 

 

 

 

 

 Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.tefal.cz