ijournal.cz

Jarní kolekce 2022 značky Koulier

red Zdroj: Koulier 25.2.2022 Hi-tech a bydlení

Velikonoce a jaro jsou především veselé. Oslavujeme příchod nového života, loučíme se se zimou. Jak byl dříve život těžší, o to více a silněji se tyto svátky slavily. Slavilo se vše, přežití zvířat i lidí, dobře spočítané zásoby, které vystačily přes celou zimu, hodně vlny, která hřála. Vhazování Morany do potoků a řek mělo mocný dopad a symboliku. Lidové tradice se možná vrací o to více, čím nestabilnější dobou procházíme. Na jaře začíná vzduch vonět a my si přejeme provonět celý dům či byt. Ať už jarním úklidem, voňavými dobrotami nebo výzdobou.

ptáčci jarní dekorace

Český výrobce skleněných ozdob pro toto jarní období připravil Jarní kolekci 2022, která v dekorování interiérů i exteriérů může pomoci. Poprvé na českém trhu vůbec vznikly ručně vyrobené skleněné květiny, které v dobře zvolené váze vypadají fantasticky. Rovněž barevné kombinace skleněných ozdob ptáčků vyvolávají na rozkvetlých větvích zlatého deště pocit vítání nového života. V těchto dnech rovněž dokončil Koulier na Oflendě na Chrudimsku novou prodejnu a zahájil provoz tvořivých dílniček spojených s exkurzí do výroby. Vítané jsou nejenom rodiny s dětmi, ale všichni, kdo milují tvořivost a krásu. Protože ta se na Oflendě nalézá na každém kroku. Koulier je připraven i na školní výlety. Jaro na Oflendě vítají s otevřenou náručí.

jarní koule

„Podobě, jako jsme se na Vánoce snažili lidem představit zajímavé možnosti ve zdobení vánočních stromečků díky našim uceleným barevným kolekcím ozdob, bychom je v tomto období rádi inspirovali další nádherou. A to v podobě jarních motivů naší kolekce JARO 2022,“ uvádí Kateřina Šrámková, obchodní ředitelka značky Koulier. „Skleněné květy zaplní krásně prostor a jsou praktické. Jedná se o křehkou krásu nekonečného spektra barev. Dále pak si lze ozdobit interiér ozdobami s motivem fialek v barvě very peri, která je zvolena barvou letošního roku. A nakonec mohou domácnosti v Česku rozkvést díky kolekci Česká louka, která je skutečným originálem a limitovanou sérií. Jedna ozdoba se maluje téměř 2 hodiny. Domovy ožijí i díky barevné kolekci ptáčků, kteří dodají výzdobě svěžest. Jaro je tady a my jsme připraveni. Srdečně rovněž všechny zveme do nové prodejny. Kde mohou zákazníci najít inspiraci a strávit u nás více času i díky kreativním dílničkám, kde si jak děti, tak dospělí dozdobí své vlastní ozdoby,“ dodává Kateřina Šrámková.

 Jarni dekorace srdce


Ozdoby značky Koulier naleznou zákazníci na e-shopu http://www.koulier.cz/, dále v podnikové prodejně na Vysočině na Oflendě, v zámecké prodejně zámku Loučeň ve Středních Čechách a u dalších partnerů, jako například ve sklárně Tasice u Kutné hory.

prodejna

Kolekce Česká louka obsahuje celkem 6 ozdob s motivy levandule, vlčích máků, chrpy, jetelíčku, kopretiny a vratiče. Cena jedné ozdoby je 550 Kč, díky náročnosti lidské práce.

 kolekce skleněných květin

                               Kolekce skleněných květin zahrnuje 8 druhů květin cena jednoho kusu je 144 Kč.

 kolekce barevných skleněných ptáčků

                        Kolekce barevných skleněných ptáčků obsahuje ptáčky v 10 barvách a jejich cena je 90 Kč.

 kolekce barevných skleněných ptáčků

                 Přivítejte jaro s Jarní kolekcí 2022 značky Koulier!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Koulier