Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Jak slaví VIP své květnové narozeniny?

red Zdroj: Zdroj a foto: Music Club Zlatý Strom 15.5.2014 Párty a večírky

Někdo slaví své narozeniny v rodinném kruhu, někdo s blízkými přáteli a někdo se vypraví na velkolepou párty do klubu, jako to udělala parta nejkrásnějších dívek v ČR. Nejedná se o přehnanou lichotku, ale o holou pravdu, jelikož své narozeniny v Music Clubu Zlatý Strom oslavila skupinka, které vévodily miss předešlých let. Společně s kráskami zavítal do klubu i Bořek Slezáček a Petr Šiška.

taneční narozeninový rej

taneční narozeninový rejPetr Šiška 
zažil jednou opravdové narozeninové překvapení, když mu dle jeho slov na koncertě společně popřálo a zazpívalo dva a půl tisíce fanoušků. Stejně jako Tereza Fajksová nebyl se svým narozeninovým přáním příliš skromný: „Rád bych zašel na večeři s Brucem Willisem a Sharon Stone, ale nějak nemůžeme sladit termíny,“ vtipkoval. Ovšem vzápětí přiznal, že nejkrásnější dárek v životě už dostal, a to narození jeho první dcery.

televizní parket s Petrem Šiškou

televizní parket s Petrem Šiškou

 

Říká se, že máj je lásky čas, všude to voní a překypuje rozkvetlými stromy a květinami. Proto není divu, že se právě v květnu narodilo tolik nádherných dívek, které později uspěly nejen v národní soutěži krásy. Pro tak krásné ženy zatím není důvod k smutku z každých dalších narozenin, a proto se všechny rozhodly, že svůj významný den oslaví společně a ve velkém.

Oslavenci

„Na svých oslavách mívám minimálně 30 lidí a vždy si přeji, aby se všichni dobře bavili a byla to pořádná párty,“ prozradila Hana Věrná, 2. Vicemiss 2009, a jak řekla, tak také učinila a svou oslavu si na parketu náramně užila. Co se týče dárků, má jasnou představu: „Nemám ráda, když jsou dárky praktické. Vážím si naopak toho, když se člověk zamyslí a jeho dárek pak vyjadřuje to, že mě vnímá a je originální přímo pro mě,“ přiznala Hana Věrná, kterou však dokáže náramně potěšit i krásná kytice.

drink Kanky Věrné

drink Kanky Věrné

Ve Zlatém Stromě se dívky i s Bořkem a Petrem vzájemně málem ušlapali, když se shromáždili jedinečný televizní taneční parket, který se nachází pouze v tomto  klubu. VIP si ovšem nešlapaly po skutečných hlavách, nýbrž po svých podobiznách, které se promítaly na televizní parket. Při gratulacích nechápavě všichni koukali, jak se mohou jejich hlavy objevovat na podlaze a hned začali vymýšlet, jak by se dala světelná podlaha využít k tanci. Tuto myšlenku jim pomohli vyřešit profesionální tanečníci, kteří přišliproto, aby oslavence při oslavách pořádně rozhýbali. Ukočírovat bujarou společnost nebylo jednoduché, ale moderátor Tomáš Zástěra vše bravurně zvládl.

přípitek_oslavenců

Iveta Vítová Lutovská, Česká Miss 2009, která na svou nezapomenutelnou narozeninovou oslavu prý zatím teprve čeká, prozradila, jaký dostala nejmilejší dárek. „Když jsme byli s bráchou malí, dostali jsme ten nejlepší dárek od naší mamky. Přijeli jsme s taťkou z výletu a doma čekalo chlupaté kotě,“ vzpomínala Iveta a dodala, jaký dárek by si přála do budoucna: „celý život si přeju hodinky s vodotryskem! A to snad už od svých pěti let,“ smála se, ale vypadala, že své tvrzení myslí vážně.

Iveta_Vítová_dostala_dortík

Na oslavě bylo opravdu živo. Své narozeniny oslavili: Tereza Fajksová, Linda Finková, Barbora Fišerová, Iva Kubelková, Hana Věrná, Barbora Vida Kolářová, Iveta Vítová Lutovská, Bořek Slezáček a Petr Šiška.Popřát jim přišli přátelé a kamarádi převážně ze showbyznysu.

narozeninový dort

„Oslava narozenin, na kterou nikdy nezapomenu? Asi když mi bylo v tenisovém areálu uděláno narozeninové překvapení, o kterém jsem neměla nejmenší tušení. Bylo nás tam asi 20 a celý večer byl velmi zábavně pojatý,“ svěřila se Tereza Fajksová, Miss Earth 2012, která však radši slaví narozeniny v rodinném kruhu a nejvíc by si přála dostat dovolenou v Brazílii.

Iveta Vítová si s Terezou Fajksovou užívají narozeninovou oslavu

Iveta Vítová si s Terezou Fajksovou užívají narozeninovou oslavu


A jak si oslavu užila Linda Finková? „Slavit v partě je vždy příjemné, a dnes jsme si to opravu užili. Ochutnala jsem zdejší speciality, popila míchané drinky a ještě si nesu domů kosmetiku, luxusní dortík, květiny a vouchery. Život je krásný.“ zapěla Linda.


Linda_Finková__a_nealkoholický_drink

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Zdroj a foto: Music Club Zlatý Strom