ijournal.cz

Jak si užít první jarní grilovačku bez přátel a rodiny? Využijte party světla RETLUX

red Zdroj: Retlux 21.4.2021 Hi-tech a bydlení
Zima, sníh, mráz, sněhové přeháňky, kluzké silnice, tma, to nás provázelo celý březen. Ale zimní nešvary pomalu přebije jarní počasí a vytáhne nás na hranice okresu do přírody, nebo na zahrady a terasy. Využijme teplejšího počasí a dopřejme si odměnu, kterou si za roční lockdown určitě zasloužíme.

Retlux_RGL109_RGL110

Do přírody za každou cenu


Češi jsou vynalézaví a během zákazu setkávání se začal akreditovat vlastní kempovací styl. Turisti si nakoupili židličky, které zahákli k batohu, a v cíli cesty, kde fungovalo okénko, rozložili své židličky daleko od ostatních. Tam si udělali pohodlí a malý piknik s čajem. Ti mobilnější si vyrazili autem a přibalili vlastní stolek a občerstvení. Našli místo u lesa, na sluníčku a užívali si každou chvilku. Limitovalo je pouze světlo, které jim v zimních měsících moc nenahrávalo.

Retlux

Servírujeme party řetězy RETLUX

party světla
Ti, kdo mají zahradu, dvorek, zahrádku, se připravují tento víkend určitě na první grilovačku, nebo posezení na zahradě. Kdo nemá osvětlený stůl nebo gril, ví, že musí skončit v 19.00, protože si nevidí nejenom do talíře, ale ani na rodinu. Party světla RETLUX nám prodlouží možnost pobytu nejenom u stolu, ale i u grilu a na zahradě.


Stůl a prostírání před grilováním je záležitost žen. Máte na stole velikonoční dekoraci, tak toho využijte a obtočte party řetěz RETLUX okolo květináče nebo misky a světlo se večer rozprostře po celém stole. Máte gril na terase, kde nemáte zavedené světlo, využijte keřů, oken, kde můžete naaranžovat party řetězy RETLUX. Máte od domu daleko kuchyň a večer není vidět? Vytvořte party uličku ze světel RETLUX a určitě se neztratíte. Nejenom že vytvoříte nový prostor k delšímu časovému využití, ale posezení bude příjemné, vy budete vidět, co grilujete a konzumujete. Nasvícený prostor bude útulný a vám se nebude chtít jít ze zahrady domů.

venkovní osvětlení

Veselá barevnost nebo designovka


Party řetězy RETLUX jsou ve dvou barevných provedeních. Pokud máte rádi barvy, můžete použít barevné žárovky, pro designové fajnšmekry nabídneme bílé teplé provedení. Řetězy se navíc nezaleknou ani zdánlivě nekonečné zahrady, můžete je totiž spojit po dvou nebo po třech a vytvořit tak až 15 m dlouhou zářící šňůru. Jejich instalace je velice snadná, stejně tak jejich obsluha. Tu navíc můžete svěřit i náhradní zdrojedětem, protože řetěz RETLUX je nízkonapěťový, a tudíž maximálně bezpečný. Bezpečnosti navíc přidávají plastové kryty žárovek, které se při nechtěném pádu jen tak nerozbijí.

K dlouhé životnosti řetězů přispívá rovněž UV ochrana. Ta zabezpečí, že si řetěz udrží svou barevnost a ani pod náporem silného slunce v létě nevyšisuje. Výrobce doporučuje k party řetězu přikoupit vyměnitelné LED tyčinky, kterými lze nejenom ozvláštnit barevné rozložení řetězu, ale hlavně zvýšit jeho použitelnost po řadu let.

Řetězy vytvoří nový prostor


Bílé i pestrobarevné řetězy RETLUX se pyšní odolnými, silikonem potaženými vodiči. K jednoduché manipulaci přispívá i výborný poloměr ohybu a tenkost těchto kabelů. Atmosféru pak řetěz kromě svého svitu dokreslí také automatickým zapnutím a vypnutím, které umožňuje integrovaný časovač. Díky němu uživatel šetří nejenom energii, ale hlavně dokáže vykouzlit jedinečné momenty zcela bez námahy. Řetěz vám zkrátka vytvoří osvětlený prostor a na vašich bedrech tak zůstane jen příjemná povinnost pořádně si užít první grilovačku.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Retlux