ijournal.cz

Jak oživit manželství? Obnovte manželský slib

red Zdroj: Exclusive tours 25.4.2014 Koktejl

Máte pocit, že vaše manželství již není jako v začátku a hledáte způsob, jakým ho oživit? Nebo slavíte výročí a dochází vám inspirace, co darovat? Obnovení manželského slibu může být tím pravým řešením. Navíc zkušenosti Exclusive Tours ukazují, že pokud dobře zvolíte místo, spojíte druhou svatbu, líbánky i dovolenou a ještě si odvezete nové zážitky. V atraktivních destinacích indického oceánu – Mauricius, Seychely či Maledivy – je totiž obřad inspirován tradičními rituály dané země.

Například ve Francouzské Polynésii budete spolu s partnerem během obřadu pokřtěni kokosovým mlékem a dostanete polynéská jména. Ozdobeni lokálními květinami se pak představíte svatebčanům se svými novými jmény. Dříve obřad probíhal na velké rohoži, kterou ženich symbolicky roztrhal a jednotlivé kousky rozdal dětem.

Obnovení_manželského_slibu  

Na Maledivách je tradicí při obřadu sesypat dvě barvy písku dohromady, což symbolizuje propojení vašich životů. Stvrzení a úctu ke svazku pak nebudete vyjadřovat polibkem na rty, jako je tomu u nás, ale navzájem si políbíte snubní prsteny. Aby se splnila vaše společná přání, sepíšete je na list papíru a následně vložíte do prázdné kokosové skořápky. Tu s partnerem vhodíte do oceánu. V závěru budete zasypáni rýžovým deštěm symbolizujícím bohatství a hojnost.

Obřady trvají průměrně hodinu a většina luxusních resortů povoluje maximálně jeden sňatek denně, proto je nutné datum řešit s předstihem. Večeře, která následuje po obřadu, může být uspořádána v soukromí ve dvou na pláži či se skupinkou svatebčanů. Samozřejmostí v průběhu svatebních příprav i samotného obřadu je nejen individuální plánování celého dne a osoba svatebního koordinátora, ale také asistence v podobě kadeřníka, vizážisty, fotografa či tlumočníka. Pro ty, kdo si chtějí užít klidné líbánky, se k ubytování nabízí varianta ostrovních resortů. Je možné si pronajmout vlastní hotelovou vilu nebo v případě větší skupiny svatebčanů rovnou celý ostrov.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Exclusive tours