ijournal.cz

Jak na svěží dech a bílé zuby?

red Zdroj: Splat 25.7.2020 Krása a zdraví

SPLAT_Zubní_pasta_BlackWood_199_KčAbyste dosáhli bílých zubů, není potřeba silné chemie. Postačí správná zubní pasta s šetrným, ale účinným složením. Černá pasta Blackwood od značky SPLAT navíc zajistí i dlouhodobě svěží dech a zdravé dásně.

Sytě černou barvu zubní pastě Blackwood dodává aktivní uhlí, které má zároveň bělicí účinek a také absorbuje nepříjemný zápach z úst a nechává zubyperfektně čistě a dokonalehladké.

Výtažek z jalovcových bobulí má navíc antibakteriální účinek a udržuje zdravé dásně. Dodává také pastě její příjemnou svěží chuť.


Pasta Blackwood také obsahuje speciální kombinaci aktivních složek, které odstraňují zubní plak a zabraňují jeho opětovnému vytváření. Součástí je například vysoce účinná složka biosol, která má protizánětlivé účinky, omezuje růst patogenních bakterií, a rovněž pozitivně ovlivňuje hygienu dásní.

SPLAT_Zubní_pasta_BlackWood_199_Kč.
Šetrné složení
zubní pasty Blackwood neobsahuje fluoridy a je tedy vhodná i pro osoby se sklonem k alergiím. Dále neobsahuje pěnivou složku SLS, antiseptika triklosan ani chlorhexidin nebo umělá sladidla sacharin.

Klinické testy ukázaly, že po čtyřech týdnech používání jsou zuby bělejší až o 2 tóny dle stupnice Vitapan. Čisticí účinek potvrdilo 97,3 % zúčastněných, protizánětlivý účinek 93,8 % a krvácení dásní se zlepšilo u 70,6 %.

 

Pasta stojí 199 Kč, prodává e-shop pasta-splat.cz.

 

O značce SPLAT

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již více než 20 let. Každý výrobek je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v EU, Japonsku a Rusku.

SPLAT používá ty nejmodernější a nejefektivnější technologie a postupy, má vlastní výzkumné centrum, kde vyvíjí nové receptury chráněné mezinárodními patenty. Jejich výrobky také obsahují šetrné účinné složky, například stoprocentně přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, biokoncentrát z levandule či aktivní uhlí z březového dřeva. Rovněž samotná výroba ctí šetrný přístup k přírodě, který potvrzují i mezinárodní certifikáty.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Splat