ijournal.cz

Jak docílit fyzické i duševní pohody? Odpovědi nabídne Festival Evolution

red Zdroj: www.festivalevolution.cz 15.9.2022 Aktuality a pozvánky, Festivaly

Zná to každý z nás. Občas se prostě necítíme ve své kůži a ve většině případů za to můžou hormony, přemíra stresu nebo jen nedostatek spánku či nevhodná strava. Jak ale zvládnout náročné životní tempo a přitom si zachovat zdraví a energii? I to se dozvíte na Festivalu Evolution, který proběhne v termínu 16. – 18. září 2022 na Výstavišti v Praze Holešovicích.

 EVOLUTION

Kdo zná Festival Evolution ví, že jen tak nenajde lepší místo, kde pod jednou střechou sežene vše, co souvisí se zdravým životním stylem. Na své si zde přijdete, ať vyrazíte za inspirací, za dobrým jídlem nebo za nákupy.

Najdete zde vše od produktů zdravé výživy, potravin v bio kvalitě, přes přírodní kosmetiku a oděvy až po ekologické produkty do domácnosti. Stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

EVOLUTION

Festival Evolution se od jiných akcí odlišuje tím, že vystavovatelská a programová nabídka se vzájemně doplňují a prolínají. Těšit se můžete na celou řadu inspirativních přednášek z oblasti zdraví, udržitelnosti, alternativy, osobního rozvoje, ale také na pohybové workshopy, ukázkové lekce nebo konzultace a poradenství. Na Výstaviště zavítají rovněž koučové, kteří vám poradí, jak na sobě pracovat nebo jak aktivovat svůj talent.

Během tří dnů se zde představí lékaři zastupující konvenční či celostní medicínu, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené „babské“ rady. Odborníci z řad lékařů poradí, co dělat, když nemůžete spát, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování.

EVOLUTION

Na festival s sebou vezměte i děti. Připraven je pro ně zajímavý program, ale také hlídací koutek. Chybět nebude ani místnost pro přebalení nebo nakrmení nejmenších. Více informací najdete na stránkách www.festivalevolution.cz.

Průmyslový palác se konečně dočkal rekonstrukce a je uzavřen, festival se proto bude konat v Křižíkových pavilonech, které se nacházejí hned za palácem a letos prošly důkladnou rekonstrukcí.

 

Festival Evolution

16. – 18. 9. 2022

Výstaviště Praha Holešovice – Křižíkovy pavilony

www.festivalevolution.cz

 

Otevřeno:

PÁ, SO    10:00 – 19:00

NE           10:00 – 18:00

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.festivalevolution.cz