Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 25.Červen 2018
ijournal.cz

Jak bude vypadat kolekce Lindex podzim 2015?

red Zdroj: Lindex 7.8.2015 Móda, obuv, doplňky
Podzimní kolekce Lindex představuje mix volných a dlouhých střihů, uměleckých potisků a výrazného zaměření na barvy, kalhoty a sukně.

„Siluetu ozvláštňuje rafinované vrstvení, například dlouhé na dlouhé, sukně přes kalhoty či několik vrstev dohromady. Naše zaměření na sukně a kalhoty je zcela zjevné, a kousky, které považujeme za favority, budou v úžasných tvarech, délkách i materiálech,“ říká Nina Starck, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.

Lindex

Kromě kalhot a sukní je letošní podzimní kolekce věnována barvám. Barevná paleta je plná zářivých podzimních barev, jako je rezavá, hořčicová či béžová.


Lindex-LookbookLindex-Lookbook-AW2015„Černou, bílou a neutrální barvy už všichni oblékáme velmi dlouhou dobu, takže tyto podzimní barvy jsou skutečně vítaným osvěžením,“ pokračuje Nina Starck.

Dokonalým protějškem všech těchto nových kousků jsou svetry; většina z nich je v rolákovém provedení. Lze je kombinovat tak, aby tvořily výrazný horní díl, nebo jen vykukovaly zpod kabátku bez rukávů či topu.


Najdeme zde i džínové kalhoty, jež se objevují v různých siluetách, přičemž nejvíce trendy styly budou džíny se zvýšeným pas a postupně zúženými nohavicemi. Tento dvojitý džínový efekt ve stylingu je skutečně úchvatný.

Lindex-Lookbook-JeansLindex-Lookbook-2015-16
Video:
 https://www.youtube.com/watch?v=G3hoVhTyhYI


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lindex