Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Jágr opět září v kampani a jak hodnotí loňský rok?

red Zdroj: Klenoty Aurum 2.5.2017 Celebrity

V minulém roce se Jaromír Jágr stal historicky prvním mužem, který se stal tváří šperkařské firmy s šedesátiletou tradicí Klenoty Aurum. Firma v minulosti spolupracovala se známými modelkami jako je Simona Krainová, Taťána Kuchařová, Katka Sokolová či Zuzana Stráská.

jagr

Díky enormní úspěšnosti budeme moci Jágra vidět v kampani i další rok.

Bylo to pro mě něco nového a jsem moc rád, že je kampaň úspěšná. Bylo mi řečeno, že jako tvář jsem vlastně první chlap, takže v tomto ohledu jsem byl malinko nervózní a nevěděl jsem, co od toho můžu čekat. Před tím jste měli řadu krásných mladých modelek a já už jsem pán v letech. (smích) Ale budu se opakovat, skvělou práci odvedl fotograf Braňo Šimončík. Musím uznat, že se mi jeho fotky líbily a navíc mě zaujal jeho přístup k práci. Někteří fotografové se do toho správného okamžiku trefují obtížně a já jsem z toho otrávený. Při focení pro Klenoty to šlo velmi dobře. Někdy jsem měl pocit, že vlastně dělá momentky. Myslel jsem, že mám zapózovat a on už měl hotovo. Takže myslím, že kampaň je úspěšná hlavně díky jemu, ” skromně se vyjadřuje ke kampani naše hokejová legenda.

Díky originálnímu spojení Jaromíra Jágra a společnosti Klenoty Aurum vznikl u fotografií k nové kampani vtipný slogan: „Náš klenot“, ten se velmi dobře ujal.

Majitel Klenoty Aurum Rony Lori k tomu dodává. „Takovou úspěšnost kampaně jsme opravdu v minulosti nezaznamenali. Reakce byly stoprocentně pozitivní, šperky a modely hodinek, co má Jaromír na fotografii jsme museli několikrát doobjednávat. Lidé chtěli nakupovat přesně to, co vidí na Jardovi.

Výrazně nám vzrostla i fanouškovská základna na sociálních sítích a celková návštěvnost webu.“ A co s Jágrem klenoty chystají nového? „Již brzy se objeví limitovaná kolekce hodinek Jaromíra Jágra v kampani pro nastávající období se objeví zcela nová fotografie, kde Jaromír pózuje na gauči,“ dodává Lori.

jagr_klenoty

 Jak je na tom tedy on sám s lenošením? Umí to úspěšný a ambiciózní Jágr vůbec? „Pár takových dní se najde. po náročném zápase dokážu v posteli nebo na gauči relaxovat u dobrého filmu, občas něco přečtu anebo si jen hledám věci na internetu – ať už je to sport, vesmír a věda… Nebo jen brouzdám na YouTube a píšu si s kamarády, říká Jágr.


Jaromír Jágr rozhovory často neposkytuje. My vám jeden aktuální přinášíme. Při využití fotografií a rozhovoru nutno uvést Klenoty Aurum.

Řada mužů nyní nosí šperky/náramky podle vás, jaký to je pocit?

Já osobně vnímám šperky spíše jako talismany, než jako módní věc. Přináší mi štěstí. A pokud přináší štěstí šperky i ostatním chlapům a já v tom mám prsty, samozřejmě mě to těší.

Jste tváří šperkařské firmy Klenoty Aurum. Ovlivnila vás taková spolupráce, zajímáte se nyní o šperky víc?

Mě jako chlapa zajímají spíše hodinky a šperky jsem vždy rád kupoval ženám, je to krásný dárek. Sami to znáte, šperky nejsou hřích…

kampan_klenoty

Nová fotografie je gaučová. Co vy a lenošení? Umíte strávit den na gauči u televize s pizzou apod?

Pár takových dní se najde. po náročném zápase dokážu v posteli nebo na gauči relaxovat u dobrého filmu, občas něco přečtu anebo si jen hledám věci na internetu – ať už je to sport, vesmír a věda… Nebo jen brouzdám na YouTube a píšu si s kamarády.

Jste aktivní na sociálních sítích, baví vás to nebo to považujete za dnešní povinnost veřejně známé osoby? Sledujete názory lidí? zajímají vás reakce na sociálních sítích apod?

Samozřejmě, že názory, reakce a komentáře lidí sleduji. Už jsem mockrát říkal, že v posledních letech často nedělám velké rozhovory, protože mám pocit, že bývá „přejágrováno“. Lidé si koupí noviny nebo časopis a tam najednou Jágr, přitom ho tam třeba vůbec nechtějí… Navíc novináři někdy přesně nemůžou vystihnout to, co chci říct.

Pro mě jsou sociální sítě takový vlastní sdělovací prostředek. Když něco chci fanouškům sdělit, tak jim to prostě napíšu. Kdy chci a jak chci. Rozhodně si ale nemyslím, že by to měla být nějaká povinnost. Píšu na Facebook, když sám cítím potřebu a ne z důvodu, že musím.

Jak předešlý rok hodnotíte? Oslavil jste 45.narozeniny, jste 2. nejproduktivnější hráč NHL…

Jsem zdravý, dosáhl jsem několika milníků, našel jsem lásku… Stěžovat si nemůžu!

jagr, tvar klenoty

Máte nějaký nesplněný sen?

V životě se mi povedlo naplnit spoustu věcí. Abys byl spokojený, je potřeba si vážit toho, co už máš. Nemám potřebu se honit za něčím dalším.

Spekulovalo se o zásnubách a těhotenství Veroniky…Nepotřebujete pomoci s výběrem prstýnku? :-)))

Nebojte, až budu potřebovat vybrat šperk, ať už to bude prstýnek nebo něco jiného, rád si u vás řeknu o radu. Dál bych to raději nerozebíral. (smích)


Dovedete si představit život bez hokeje? Dal byste si zaslouženou dovolenou nebo byste se věnoval nějakému jinému podnikání /činnosti?

Moc si to představit nedovedu, proč také? Co jiného bych dělal? Věřím, že mě u hokeje budou naplňovat i jiné role, než jen ta hráčská. Jako trenér bych se chtěl věnovat mládeži, na Kladně mám klub, kde je spousta práce a kde můžu svoje zkušenosti předávat dál.

Chcete, aby vaše děti vyrůstaly v Čechách? …a myslíte, že půjdou ve vašich šlépějích?

Těžko říct. Ale jak už jsem říkal, dokud budou na živu moji rodiče, budu žít v Česku.

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Klenoty Aurum