ijournal.cz

Inteligentní relaxace po celý rok

red Zdroj: www.usspa.cz 19.2.2017 Hi-tech a bydlení

Orion01_02Dejte zimě nový rozměr – ve venkovní vířivce vás chladné plískanice začnou bavit. Vířivky od české značky USSPA vám zajistí inteligentní relaxaci po celý rok.

Únavu, pocit nepohody a útočící chlad rychle zažene právě teplá lázeň. Ta vířivá navíc uvolní svaly stažené stresem i fyzickou námahou a poskytne tolik potřebnou regeneraci.

Vyberte si vířivku v moderním designu od českého autora i výrobce, s inteligentními technologiemi. Hlavním poznávacím znamením vířivek USSPA je ultra moderní minimalistický design v čele s novým lehátkem iNWave a unikátní systémy řízení, díky kterým se z nové vířivky stane spolehlivý společník pro celou rodinu. Vířivky USSPA automaticky řídí svůj chod, jsou snadno integrovatelné do systému chytré domácnosti, dají se ovládat přes web i z mobilu. Díky speciálnímu termokrytu se vám prudce nezvýší ani spotřeby energií.

Než si pořídíte další model auta, zalistujte nabídkou vířivek a bazénů od české značky USSPA. Zažijete luxus, který vás neomrzí a bude vás bavit nejen v zimě. Vířivky USSPA získaly i certifikát Czech Made.

Swim_Spa_Classic_02_02usspa_valentynska_akce-4991

Vířivky lze celoročně provozovat i venku, zažijete tak luxus, který vás bude bavit nejen v zimě. Relaxujte chytře!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.usspa.cz