ijournal.cz

Infekce močových cest – s důvěrou v první pomoc

red Zdroj: Walmark 30.5.2016 Krása a zdraví

Problémy s močovými cestami aneb „močák“, nevítaný host v životě řady žen, který se rád a často vrací. Trápí, sužuje a především ženy omezuje v jejich každodenních aktivitách. Základem boje proti těmto problémům je volba vhodné první pomoci. Samotní lékárníci podle nezávislého průzkumu nejvíce důvěřují doplňku stravy Urinal Akut®. TestovUrinal-Akut-SE-ZLATOBYLEMaly ho i ženy samotné, 94 % z nich jej rádo doporučí svým známým.

V ten moment, kdy žena při močení pocítí pálení a řezání, uvědomí si tlak v podbřišku i nával horka, přijde panika. Zase ten „močák“, další antibiotika… Přicházejí dobře známé potíže, které akutně žádají péči o močové cesty. První pomocí, na kterou se spoléhají ženy a doporučují ji i samotní lékárníci, je doplněk stravy Urinal Akut®. Už posedmé získal ocenění „Lékárníci doporučují“, jež je udělováno v rámci nezávislého výzkumu mezi pracovníky lékáren. Ti mají každý rok možnost zvolit přípravek, kterému v souvislosti s řešením určitého problému důvěřují nejvíce. Při pomoci od akutních problémů močových cest je to Urinal Akut®.

Zkušenosti žen

Problémy s „močákem“ jsou zpravidla doménou žen. Na to, jak ony samy tyto obtíže řeší, se proto zaměřil nedávný výzkum. 45 žen dostalo možnost otestovat Urinal Akut®. 91 % z nich pocítilo jeho účinek do dvou až tří dnů. U 40 % žen se však úleva dostavila už během prvních 24 hodin.

94 % žen, které Urinal Akut® testovaly, by jej doporučilo svým známým a samy by po něm v případě nutnosti opět sáhly. Nejvíce ženy ocenily rychlou úlevu i snadnou dostupnost přípravku v lékárnách, potěšilo je i bezproblémové užití a přírodní charakter. V Urinalu Akut® totiž aktivně působí rostlinný extrakt ze zlatobýlu obecného, který trpělivě pracuje na podpoře správné funkce močového měchýře a dolních močových cest. Urinal Akut® navíc obsahuje CystiCran®, který je koncentrovaným výtažkem z kanadských brusinek velkoplodých a příznivě ovlivňuje zdraví močových cest. Přítomný vitamin D potom posiluje imunitní systém organismu, který svádí boj za naše zdraví.  

Co za problémy stojí

Problémy s močovými cestami postihují ženy v každém věku a rády se stávají opakující se rutinou. Trápí nás celoročně, neboť souvisí s naším aktivním životním stylem. Pokud ale žena ví, po jaké pomoci sáhnout, z velkého problému se stane menší a o několik dní později po něm není ani památky.

Nejčastěji jsou potíže způsobeny střevními bakteriemi, které se v těle přirozeně vyskytují. Pokud se však dostanou do oblasti intimních partií, je to problém. Svou roli zde hraje řada různých faktorů a příčinu není vždy snadné odhalit, ať už jsou to nevhodné hygienické návyky, malý pitný režim, nedostatek hygieny při a po sexu, nebo oslabení organismu při nastydnutí, kterému tak často infekce neprávem přisuzujeme. Riziko se zvyšuje také v průběhu těhotenství a u diabetiků. A jak jinak, psychické naladění hluboko pod bodem mrazu našemu tělu v boji, ale ani v prevenci nijak nepomůže. Raději hned na první příznaky zareagujte a úder vraťte s pomocí vhodně zvolené péče – doplňku stravy Urinal Akut®. Důvěřují mu ženy i lékárníci.

 

Více informací na: http://www.urinal.cz/urinal-akut

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Walmark