ijournal.cz

IAF 3: Kongresové centrum ožije našlapaným galavečerem

red Zdroj: IAF 3 10.11.2021 Aktuality a pozvánky, Sport

Už se to blíží, v sobotu 13. listopadu se uskuteční v pražském Kongresovém centru galavečer organizace I Am Fighter – IAF 3. Vrcholem bude mezinárodní souboj mezi zkušeným Francouzem Konmonem Dehem (10-8) a čínským „Lukášem“ Lü Kaiem (6-2).

pozvánka


Legendární místo – legendární turnaj? Startovka IAF 3 naznačuje, že by tomu tak skutečně mohlo být.

Galavečer čítající celkem čtrnáct zápasů, který odstartují talentovaní junioři, by měl postupně gradovat.

V kleci se před natěšenými fanouškům představí také několik známých tváří, kteří naplňují hlavní vizi organizace vedené Petr „Pínem“ Ondrušem a Ondrou Pálou: „Chceme dělat to, co nás baví a zároveň tím pomáhat těm, kdo bude mít zájem. Pěkné večery pro lidi, rozvíjet mladé amatéry a dávat možnosti ke zdokonalování.“

Důkazem místo slibů budiž například Steven Krt a František Bočáň. Oba loni prošli veleúspěšnou amatérskou sérií IAF Streetfighter, aby nyní na IAF 3 odstartovali profesionální kariéry. A rovnou vzájemným soubojem.

Ještě před nimi budou bojovat David Velíšek s Jaroslavem „Číňanem“ Poborským. Oficiálně uváděný profesionální rekord 42letého českého veterána čítá na 79 zápasů (neoficiálně jich má na kontě 110), několik z nich nasbíral právě i v Kongresovém centru. Jen tak mimochodem, v letech 2007 a 2008 stihl pokaždé po deseti zápasech. Tedy porci v současném moderním MMA nemyslitelnou.

Řada příchozích bude pochopitelně zvědavá také na výkon výstředního Filipa Grznára, kterého snad není třeba představovat. Jeho soupeřem bude Jaroslav Oláh.

Grznár_Oláh
Napodruhé by mělo konečně dojít na souboj velezkušené Petry Částkové s Aitanou Alvarezovou, ve kterém bude chtít česká bojovnice jistě ukázat, že si smlouvu s organizací Bellator MMA zaslouží, byť ji nedávný zápas s Elinou Kallionidovou bohužel výsledkově vůbec nevyšel.

Částková_Alvarez

Posledním předzápasem pak bude střet neporažené Polky Karoliny Sobekové s domácí hvězdou bojové scény Martinou Jindrovou. Také ta se stejně jako Částková vrací po nedávné prohře. A také ta se vrací proti velmi kvalitní soupeřce.

Vrcholem večera pak bude souboj ve váze do 66 kilogramů mezi Konmonem Dehem a Lü Kaiem. Druhý jmenovaný, který by se měl na jaře příštího roku představit v prestižní Dana White’s Contender Series žije už nějaký ten pátek v Česku, s manželkou Katkou jsou v očekávání prvního potomka. A dát synovi do vínku coby dárek vítězství? Lze si přát více?!

Tak neváhejte, lístky pomalu mizí, ale stále jsou k dispozici. Koupit je můžete na goout.net, nejlevnější už za 590 korun, nejdražší pak za 1090 korun.

A přestože vláda v pátek zpřísnila opatření pro návštěvu hromadných akcí nad 1000 lidí, nová pravidla platí až od 22. listopadu. Pro vstup na galavečer IAF 3 tak všem neočkovaným stačí aktuální antigenní test, pokud byste si jej nemohli zajistit dopředu, u Kongresového centra bude připravena mobilní testovací středisko společnosti MMTesting.cz.

Přímý přenos galavečera pak bude živě vysílat O2 TV Sport.

 

STARTOVNÍ LISTINA IAF 3:

1. junioři – K1 v malých rukavicích: Filipo Giovani Marchesini vs. Artiom RataIAF

2. váha do 70 kg: Josef Šromek vs. Jakub Krtil

3. váha do 61 kg: Mike Juřík vs. Dominik Toporcer

4. váha do 68 kg: Šimon Krajník (SVK) vs. Tomáš Holeček

5. váha do 70 kg: Tomáš Mudroch vs. Sungat Kharzian

6. váha do 93 kg: Matyas Viszlay (SVK) vs. Daniel Ligocki

7. váha do 100 kg: Jaroslav Oláh vs. Filip Grznár

8. váha do 77 kg: David Velíšek vs. Jaroslav Poborský

9. váha do 84 kg: Enriko Koterba (SVK) vs. Matěj Daněk

10. váha do 77 kg: Steven Krt vs. František Bočáň

11. váha do 68 kg: Mario Brezovský (SVK) vs. Josef Štummar

12. váha do 57 kg: Aitana Alvarez (Šp.) vs. Petra Částková

13. váha do 68 kg: Karolina Sobek (Pol.) vs. Martina Jindrová

14. váha do 66 kg: Konmon Deh (Fr.) vs. Lü Kai (Čína)

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: IAF 3