ijournal.cz

Hvězdné Vánoce na Primě

red Zdroj: TV Prima 23.12.2021 TV
Kdo si umí představit vánoční svátky bez pohádek a filmových hitů? Asi jen málokdo, a proto televize Prima přichází i letos s bohatou nadílkou, ve které si jistě vybere každý člen rodiny. Chybět samozřejmě nebudou oblíbené české pohádky, klasické vánoční tituly, ale ani řada filmů, které se objeví v televizní premiéře. Na Vánoce si speciální program připravil nejen hlavní kanál Primy, ale pozadu nezůstanou ani její malé stanice. Nabídka bude opravdu pestrá!

Prima_Princezna_zakleta_v_case

Na samotný Štědrý den to propukne! Odpoledne se budou moct všichni zvědavci v pohádce Hurvínek a kouzelné muzeum přesvědčit o tom, že i Hurvínek je kluk jako každý jiný, a ani jeho tedy neminul svět počítačových her. Poté již navážou pohádkové klasiky – Kouzelný měšec a Sedmero krkavců. A Štědrý den by nebyl štědrý, kdybychom se večer nepodívali, jaké to je být Sám doma. Poté nahlédneme spolu s Michaelem Douglasem a Robertem de Niro do Vegas ve filmu Frajeři ve Vegas.

První svátek vánoční přinese na obrazovku noblesu první republiky, a to ve filmech Dívka v modrém (v 9.10) a Prstýnek (ve 13.00). Pak naváže v 16.55 Pyšná princezna. Večer se pro změnu ztratíme v New Yorku se snímkem Sám doma II. Pozitivní vibrace a sladkou příchuť přinese snímek Čokoláda s Johnnym Depem v hlavní roli, který půjde do vysílání hned poté (ve 22.40).

Druhý svátek vánoční nezůstane tomu prvnímu, co se programu týče, nic dlužen. Ráno se opět můžeme přesvědčit o kouzlu starých českých filmů. Roztomilý člověk k nám přijde hned v 8.35. Po něm bude ve 12.15 na řadě klasika podle předlohy Boženy Němcové, Babička. Pak si přijdou na své milovníci Leonarda DiCapria – Muže se železnou maskou uvede Prima ve 14.10. Následovat budou pohádky Panna a netvor a s Čerty nejsou žerty. Není nad to se zasmát – proto je na tento večer připravena do vysílání i komedie Slunce, seno, jahody (ve 22.15).

Mezi svátky čeká diváky televize Prima několik premiér. Například thriller plný humoru Mrazivá pomsta (29. 12.), zatím nejúspěšnější ruská moderní pohádka Poslední bohatýr (30. 12.) či na Nový rok filmy Podfukářky nebo Gentlemani.

Prima_Posledni_bohatyr

A co silvestr na obrazovce TV Prima? Bude především ve znamení českých evergreenů. Diváky čekají Král králů (v 10.40), Šíleně smutná princezna (ve 12.40), Tři chlapi na cestách (ve 14.30), Slunce, seno, erotika (v 16.30) a film Kdo chce zabít Jessii? (v 18.25), který letos oslaví 55. výročí. Silvestrovský večer se již klasicky ponese na vlně zábavy a humoru. Na 20.15 je připraveno speciální vysílání show 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka, kde hosté ve složení Veronika Žilková, Eva Burešová, Milan Šteindler a Zdenek Pohlreich pohovoří nejen o svých vánočních příhodách. Následovat bude Silvestrovská Partička – jak jinak než se silvestrovskou tematikou. K půlnočnímu přípitku diváky dovede pořad Česko Slovensko má silvestra, který připomene to nejlepší z letošního ročníku soutěže Česko Slovensko má talent.

Na Nový rok se mohou diváci těšit např. na pohádky Princ a Večernice (ve 12.55), Sedmero krkavců (v 16.45) a na klasiku všech klasik Limonádový Joe (ve 14.40). Na večer jsou pak zařazeny premiéry filmů Podfukářky (ve 20.15) a Gentlemani (ve 22.15).

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Prima