Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 15.Říjen 2018
ijournal.cz

Hravost a rozmanitost dominují nové kolekci slunečních brýlí RELAX 2017

red Zdroj: Relax 9.4.2017 Móda, obuv, doplňky
Vyzývavé a sexy modely, rafinovaná nenápadná elegance, technologicky propracovaná díla, hravě pohodové kousky, bezpečné a krásné dětské brýle – to je nová kolekce slunečních brýlí RELAX. Rozmanitá, ale přitom vyvážena. Její tvůrci kopírující nejnovější módní trendy vycházeli z více než 20 leté zkušenosti vývoje a prodeje slunečních brýlí.

 RelaxR0313A_Ebon      

„Pomalu a jistě se vytrácí určitý konzervatismus a zákazníci poptávají více odvážné modely nositelné v každodenním životě. Proto jsme v nové kolekci vsadili na gradientní čočky, barevná zrcadla a na výraznější vzory rámů,“ řekl Lukáš Janošík, designér slunečních brýlí značky Relax. 

R0316A_Hope2

Pokračujícím trendem jsou kovové rámy. V případě osazení čočkou s povrchovou úpravou modrého zrcadla ICEBLUE nebo AMETHYST PLATINUM jsou naprosto nepřehlédnutelné. Velice efektivní jsou také stínované čočky, které zvyšují komfort vidění při jakékoliv situaci. Uživatelsky příjemné jsou sluneční brýle s polarizačními čočkami. Ty eliminují odražené světlo od lesklých povrchů jako je voda, silnice atd. Zákazníci si mohou letos vybrat z více modelů napříč všemi kategoriemi.

Ice blueR1134C_Vancouver


                                                 
                                                      
                                                                 Hlavní kritéria pro výběr slunečních brýlí:

  1. Účel – při jaké příležitosti budeme brýle nosit – sport, dovolená u moře, módní doplněk k oblečení atd.
  2. Tvar obličeje – brýle by měly vyzdvihnout naše přednosti a naopak potlačit tu část obličeje, na kterou nechceme upozorňovat. Nesmí nás nikde tlačit, sedět na lícních kostech apod.
  3. Funkční vlastnosti – samozřejmostí je ochrana proti UV záření. Tu poskytují všechny brýle Relax. Benefitem, který zpříjemňuje vidění, jsou například polarizační čočky, zrcadla a anti-reflexní vrstvy atd. Důležitý je také materiál, z kterého jsou čočky a rám vyrobeny.
AT078E_Crown+ATH01L_Wind+ATR19D_Vouk+AT092D_Hero+ATH07C_Bondy+ATR06D_Loop

Vybrané novinky 2017

Kompletní nabídku slunečních brýlí značky Relax najdete na www.relaxworld.cz

 

Dámské

Relax Calumet R0314CRelax Calumet R0314C      

Mladistvé, jednoduché brýle s šedou čočkou pro komfortní vidění při ostrém slunci. Sluší všem tvarům obličejů. K dispozici i model s růžovým rámem.

Doporučená MOC: 659 Kč.

 

Relax Ebon R0313ARelax Ebon R0313A

Tyto brýle upoutají výrazným pastelovým vzorem na stranicích. Gradientní čočky nabízejí příjemný výhled a rafinovanost pohledu. 

Doporučená MOC: 659 Kč

 

Relax Hope R0316ARelax Hope R0316A                                                                   

V jednoduchosti je krása. A u tohoto modelu to platí dvojnásob. Elegantní tvar, hra kovu a lesku, kouřová gradientní čočka v šedé nebo hnědé barvě. Tyto brýle sluší zejména hranatým obličejů, které zjemní.

Doporučená cena MOC: 1099 Kč.      

 

Unisex

Relax Kalpeni R2321Relax Kalpeni R2321      

Tyto brýle jsou nepřehlédnutelné a jsou hitem letošního léta! Nezaměnitelný tvar a čočky PLATINUM dodají šmrnc každému outfitu. Na výběr je výrazná černomodrá kombinace nebo decetně zářivá barva šampaňského.

Doporučená MOC: 659 Kč. 

 

Relax Hatch R2319ARelax Hatch R2319A

Pilotky se zlatým nebo stříbrným rámem a polarizačními čočkami v úpravě PLATINUM splní největší nároky svých uživatelů. Samozřejmostí jsou nastavitelné nosníky FLEXIPAD.

Doporučená MOC: 1099 Kč. 

 

Relax Galiano 2322GRelax Galiano 2322G GgG

Univerzálně padnoucí tvar brýlí ve volnočasovém barevném provedení dělá z tohoto modelu praktický a přitom zajímavý módní doplněk. Polarizační čočky odráží odlesky lesklých ploch a způsobují tak ničím nerušené ostré vidění. 

Doporučená MOC: 659 Kč

 

Pánské

Relax Ramree R1136DRelax Ramree R1136D

Praktický subtilnější model pánských slunečních brýlí s polarizačími čočkami a lehkými zrcdlovými odstíny  je dokonalým doplňkem moderního muže.

Doporučená MOC: 1299 Kč. 


Relax Vancouver R1134CRelax Vancouver R1134C

Skvěle padnoucí brýle s „poškrábaným“ designem rámu a zrcadlovou úpravou PLATINUM udělají nepřehlédnutelného každého muže.

Doporučená MOC: 899 Kč. 


Relax Padre R1135ARelax Padre R1135A

Elegantní, klasický model s příjemně zabarvenými polarizačními čočkami sedí výborně širším i větším obličejům. Snadno nastavitelné nosníky FLEXIPAD pro větší komfort.

Doporučená MOC: 899 Kč. 

 

Dětské

Relax Langli R3075BRelax Langli R3075B

Ikonický model známý jako Wayfarer v dětském provedení. Skvěle padnoucí brýle z měkké gumy v trendy barvách.

Doporučená MOC: 499 Kč


Relax Ogami R3074CRelax Ogami R3074C

Dětské pilotky! Na ty děti čekaly. Konečně mohou být jako dospělí. Sluší všem typům obličejů. Na výběr je zlaté nebo stříbrné provedení.

Doporučená MOC: 659 Kč. 


Relax Kili R3069C Relax Kili R3069C

Oblíbený tvar Wayfarer v party barvách pro kluky i holčičky. Z bezpečného a odolného matriálu. Sluší všem za každé situace.

Doporučená MOC: 499 Kč. 

 

Sportovní

Relax Gaga R5394C Relax Gaga R5394C

Fantastické sluneční brýle sportovního stylu na sport i do města. Skvěle padnou, sluší, jsou odolné a mají protiskluzové nosníky. V atraktivním  barevném provedení.

Doporučená MOC: 499 Kč.

 

Relax Imbros R5387FRelax Imbros R5387F

Styl, detail a harmonie jsou hlavní charakteristické znaky tohoto modelu. Díky propracovanému univerzálnímu tvaru skvěle sedí každému obličeji, mužům i ženám. V trendy barvách.

Doporučená MOC: 799 Kč.


Relax Halki R5400BRelax Halki R5400B

Kombinace matného a lesklého povrchu rámu uvádí do hry kontrasty a dynamiku, která je doplněna výraznou čočkou. Pro sport i volný čas. Sedí i širším a větším obličejům.

Doporučená MOC: 799 Kč.

 

 

# # #

Společnost  Catherine Life a.s. patří mezi největší české výrobce a dovozce slunečních a sportovních brýlí. Své výrobky pod značkou Relax, mezi které patří kromě slunečních brýlí také lyžařské brýle, helmy, rukavice, čepice a další doplňky, prodává v ČR ve svých 15ti maloobchodních prodejnách Relax v obchodních centrech po celé ČR a také prostřednictvím propracované distribuční sítě v dalších 500 obchodech již více než 20 let. Značka si našla své stálé zákazníky i na zahraničních trzích. Počet zemí se stále rozšiřuje, patří mezi ně např: Francie, Portugalsko, Německo, Polsko, Maďarsko, Rusko, Austrálie, Izrael atd. Catherine Life a.s. spolupracuje s významnými partnery jakou jsou Ray Ban, Polaroid, Bolle a další.  Značka Relax je pro zákazníky synonymem širokého sortimentu kvalitních módních a sportovních doplňků za příznivé ceny. www.relaxworld.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Relax