Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 27.Leden 2020
ijournal.cz

HOME OFFICE – místo, kde můžete pracovat nebo odpočívat u dobrého jídla a pití

red Zdroj: HOME OFFICE 17.10.2015 Gastronomie

V pořadí již třetí podnik HOME OFFICE byl otevřen ve food courtu obchodního centra Nový Smíchov v těsné blízkosti kina Cinema City.

DSC_4633
Koncept HOME OFFICE je postaven na rychlém a příjemném servisu, kvalitních ingrediencích, domácí kuchyni, do které nepatří žádná éčka s glutamáty a stylově nevšedním prostředí. Návštěvníci si vedle dokonalého chuťového zážitku mohou odnést navíc i příjemný pocit z přispění na dobrou věc pomocí dobrých skutků, charitativního programu, jenž HOME OFFICE zavedl ve všech svých pobočkách.

DSC_4547

HOME OFFICE® jsme vytvořili jako koncept bister specializovaných na rychlé a kvalitní občerstvení během pracovního dne. Jednou z jeho hlavních předností je příprava jídel a nápojů z čerstvých surovin s možností konzumovat je v příjemné a útulné kavárenské atmosféře,“ říká jednatel společnosti Jan Hummel. „Ráno vás zde přivítá vůně čerstvého pečiva mísící se s aroma právě namleté kávy. K obědu zde zavoní poctivé polévky, křupavé panini nebo lehké a dobré jídlo. Na večer se k nám můžete zase stavit na skleničku vína. HOME OFFICE je ideálním místem pro pracovní schůzky, práci i odpočinek po ní,“ dodává jednatel Tomáš Lichtenberg.

příprava jídla a pití

Fast casual přichází do Česka

Bistro-kavárna HOME OFFICE nabízí zákazníkům jedinečný přístup ke stravování, který je známý zatím především v Americe. Jedná se o tak zvané fast casual. „Podnik typu fast casual je skvělým řešením, když se člověk chce najíst rychle, ale zároveň dobře a zdravě. Zákazník je zde obsloužen rychleji než v klasické restauraci. Oproti fast foodu je kuchyně postavená na čerstvých a kvalitních pokrmech a zdravé úpravě jídla. Kultura stravování je na vyšší úrovni i díky příjemnému prostředí,“ vysvětluje Jan Hummel.

DSC_4428

Dobré skutky – součást Home Office

„Baví nás spojovat příjemné s užitečným, a tak jsme spojili dobré jídlo s dobrými skutky,“ vysvětluje Tomáš Lichtenberg. V každé provozovně jsou prezentovány dva neziskové projekty, které si mezi sebou rozdělí finanční částku. Zákazníci o vítězi rozhodují pomocí žetonů, které obdrží za svůj nákup.

I Vy můžete přihlásit svůj projekt! Napište na info@homeofficebistro.cz.

HOME OFFICE - Dobré skutky

Provozovna HOME OFFICE na Novém Smíchově je již třetím přírůstkem. První bistro-kavárna byla otevřena v lednu letošního roku v kancelářském komplexu The Park na pražském Chodově, druhá provozovna se nachází v galerii Harfa. Během listopadu je plánováno otevření čtvrtého bistra a v okolí kancelářských budov v širším centru Prahy.

HOME OFFICE nabízí zajímavou podnikatelskou příležitost na principu franšízingu. Jehož prostřednictvím chce expandovat a vytvořit populární řetězec bister s celostátním pokrytím. HOME OFFICE patří do skupiny Fruitisimo Group, která již provozuje přes 40 prodejen s čerstvými šťávami, zmrzlinou a kávou. 

DSC_4688

Více informací: www.homeofficebistro.cz, infolinka 778 767 768

Aktuální denní menu najdete každý den na facebooku.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: HOME OFFICE