ijournal.cz

Hlasujte v soutěži Hračka roku a vyhrajte poukaz na nákup hraček

red Zdroj: Hračka roku 2018 26.7.2018 Soutěže

Tradiční soutěž Hračka roku opět odstartovala. V první polovině května byl zahájen její jedenáctý ročník, který jako vždy ocení ty nejlepší hračky prodávané v uplynulém roce na českém trhu. Spolu s odbornou porotou můžete o vítězích rozhodnout i vy, a to prostřednictvím hlasování na stránkách soutěže www.hracka-roku.cz. V případě, že zároveň odpovíte na jednoduchou zábavnou otázku, máte možnost vyhrát také poukázky na nákup hraček v obchodech Bambule. Na odměnu se mohou těšit autoři tří nejlepších odpovědí. Hlasovat můžete až do 10. září 2018.

Cílem soutěže Hračka roku pořádané již od roku 2008 je snaha pomoci rodičům, prarodičům a dalším, kteří nakupují hračky pro děti, vybrat z nepřeberného množství produktů ty nejlepší s přidanou hodnotou. Tou mohou být například vzdělávací prvky nebo kvalita použitých materiálů. Naplnit tento cíl pak pomáhá nejen odborná porota, ale také široká veřejnost. Vedle toho má soutěž i charitativní rozměr. Všechny hračky, které hračkáři do soutěže věnují, budou po jejím skončení zaslány vybrané neziskové organizaci.

Soutěžní hračky mohli distributoři, prodejci a výrobci hraček v průběhu května přihlásit do šesti kategorií, a sice do kategorie dívčí hračky, klučičí hračky, vzdělávací/kreativní, outdoorové, stolní a také baby hračky. Všechny nominované produkty pak budou hodnoceny odbornou porotou z hlediska šesti kritérií: vzdělávací/herní hodnoty, bezpečnosti, designu (vzhledu a obalu), originality/technické inovace, kvality použitých materiálů a v neposlední řadě také z hlediska zábavy, která u hračky samozřejmě nesmí chybět. Vy se pak můžete do výběru zapojit prostřednictvím stránek www.hracka-roku.cz, kde najdete přehled všech soutěžních produktů. Pokud při hlasování pro svého favorita zodpovíte také jednoduchou soutěžní Piqipi Quiet Bookotázku, jakou hračkou a při jaké příležitosti jste někomu udělali radost, máte možnost vyhrát voucher na nákup hraček v obchodech Bambule. Vybrány budou tři nejlepší odpovědi, jejichž autoři budou oceněni poukazy v hodnotě 5 000 Kč, 3 000 Kč a 2 000 Kč.


V loňském jubilejním 10. ročníku soutěže se absolutním vítězem stala kniha Piqipi Quiet Book, edukativní interaktivní hračka, která dětem pomáhá rozvíjet fantazii a také jemnou motoriku. Na druhé příčce se umístil Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary od Yoo Toys s.r.o. a třetí místo získaly Mölky kuželky od společnosti Albi. Výherci letošního ročníku budou slavnostně oznámeni 27. září 2018.

 Molkky-v-krabiciKohoutek_s_tvary

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hračka roku 2018