ijournal.cz

Hlasování o nové Vuchlady 2023!

red Zdroj: Vuch 24.7.2023 Párty a večírky

Vuch 2023
Semifinále soutěže Vuchlady, jejímž cílem je vybrat ženu nebo dívku, která se stane novou tváří značky VUCH, proběhlo ve středu 19. července 2023 v prostorách pražského showroomu na Národní třídě. Celý den si dámy užily péči profi vizážistky i stylistky, focení a natáčení. Ale hlavně báječnou atmosféru. Přihlásilo se celkem 245 žen, což je nejvíc od založení projektu a je potvrzením, že to má smysl i pro Vás.

Podpořte svou volbou favoritku z pěti nominovaných žen a pomozte zvolit novou Vuchlady! Hlasování probíhá už jen do 31. 7. 2023. Vítězka vyhraje 20 000 Kč a stane tváří značky po dobu jednoho roku. Všichni, kteří se zapojí do hlasování, budou odměněnie 20% slevou na nákup produktů Vuch.

Semifinalistky
Patronkou tohoto ročníku se stala zpěvačka Markéta Konvičková. Její tělo si prošlo těžkou životní zkouškou, která ji na nějaký čas udělala šrámy vně i zevnitř. Svým laskavým přístupem k životu a srdečnou duší se dnes ale cítí ještě lépe, než kdy dřív. Proto letošní spojení s Markétou dává víc než jen smysl.

Markéta Konvičková
Každý rok Vuch podporuje vybranou dobročinnou organizaci. Letos je to projekt Tělo s příběhem. Za každou dívku, která se do soutěže přihlásila a dodržela stanovené podmínky jsme věnovali 100 Kč, díky čemuž jsme Tělu s příběhem mohli darovat šek v hodnotě 24 500 Kč“, oznámil na slavnostním večeru jeden ze zakladatelů značky Vuch Martin Kůs a zároveň ho i osobně předal Kateřině Kopincové, zakladatelce zmíněného dobročinného projektu.

Hlasujte zde:

https://vuchlady.cz/hlasovani-vuchlady

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vuch