ijournal.cz

Herečka Anna Kadeřávková se místo partnera pochlubila svým bratrem

red Zdroj: Imax 11.6.2023 Celebrity

Na slavnostní premiéře v pražském IMAX se na červeném koberci prošla mladá herečka Anna Kadeřávková, kterou diváci znají především jako „Rozinu“ ze seriálu Ulice. Tentokrát však nevyvedla žádného přítele ani nápadníka, ale svého mladšího bratra, který se na „akčňák“ plný robotických monster těšil.

 Rodinné focení 2023


Mezi dalšími hosty se objevil i mladý talentovaný herec Oskar Hes, který taktéž dorazil se svým bratrem – dvojčetem Oĺiverem. Oskara Hese mohli diváci zahlédnout v nové sérii úspěšného seriálu Iveta, kde po boku Anny Fialové ztvárnil Rudolfa Hrušínského nejmladšího. V krásné róbě dorazila skvěle vypadající Radka Pavlovčinová.
Film je akční, zábavnej, žánrově nenáročnej a vhodnej i pro děti. Skvělé efekty i muzika, uteklo nám to a dobře jsme se bavili,“ řekla po promítání herečka.

Rodinné focení 2023
Svým synem se pochlubila zpěvačka a muzikálová herečka Radka Fišarová. Mezi hosty nechyběl ani její muzikálový kolega a finalista Superstar 2020 Martin Schreiner. Svůj půvab a krásu na červeném koberci předvedla také I. vicemiss České republiky 2009 a modelka Lucie Smatanová.

Rodinné focení 2023
Mezi dalšími dorazily zhlédnout nový film herečka s rudými vlasy Zuska Velichová, moderátorka Naomi Adachi s novým přítelem, zpěvačka Sharlota a další.

 Rodinné focení 2023
Transformers
je filmová série založená na stejnojmenných hračkách Transformers od společnosti Hasbro.Prvních pět filmů ze série režíroval Michael Bay apoprvé vstoupili do kin již v roce 2007. V prosinci 2018 byl vydán spin-off s názvem Bumblebee režírovaný Travisem Knightem a produkovaný Michaelem Bayem, který byl diváky přijat velice kladně. Nyní přichází do kin snímek s názvem Transformers: Probuzení monster, kde se opět objeví oblíbení hrdinové z předchozích dílů.

 Rodinné focení 2023

Cinema City uvádí film Transformers: Probuzení monster v klasickém formátu 2D, 3D ale i ve speciálních formátech, které jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Vstupenky a více informací naleznete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Imax