ijournal.cz

Harley-Davidson představuje podzimní kolekci 2015

red Zdroj: www.harley-davidson.cz 25.7.2015 Móda, obuv, doplňky

Letošnímu podzimu bude dominovat nová kolekce Harley-Davidson, která v sobě pojí jedinečný styl, unikátní propracování včetně nejmenších detailů a především funkčnost! Americká ikonická značka Harley-Davidson představila v těchto dnech svoji podzimní kolekci MotorClothes 2015, jejíž kousky nabízí skvělou variantu pro chladné i teplejší dny, pro jízdu na motocyklu i pro klasické nošení.


Fall Seasonal 2015

Podzimní kolekce Harley-Davidson je jako stvořená pro všechny, kteří si chtějí užít outdoorové volnočasové aktivity a zároveň vyjádřit svoji individualitu, ať už je babí léto nebo chladný podzim. Bold style vedle nových maskáčových vzorů, pečlivě kombinuje estetickou a funkční military tématiku. Funkčnost je klíčovým prvkem klasického stylu Harley-Davidson a ani nová podzimní kolekce na ni nezapomíná.

Fall Seasonal 2015

                        Harley-Davidson MotorClothes – Podzimní kolekce 2015

Pánská kolekce kombinující zemité a seprané barvy, evokuje vášeň a svobodu a vyjadřuje i syrovost jízdy. V kolekci nalezneme bundy, vesty, šály a šátky, které vynikají inovativními funkcemi odkazující na dědictví 50 let, charakteristické například „D“ kapsami s moderními detaily.   

Switchback bundy využívají rovněž nejmodernější technologie, které přináší zákazníkům styl i univerzální využití. Tyto kousky je možné nosit jak v chladnějších, tak i v teplejších měsících, kdy lze například podšívku na zip snadno odepnout a odhalit tak síťovinu na bocích a rukávech. Tato technologie nabízí jezdcům maximální flexibilitu a umožňuje jim se vždy přizpůsobit počasí.
H-D_pánská_košile_kr._rukávH-D_pánská_mikina_potisk
Dámská kolekce v sobě propojuje módní prvky s funkčními, vzhled jednotlivých kousků kolekce je nový a neokoukaný, ale stále je to typický Harley-Davidson. Kolekce zahrnuje celou řadu sak, vest, šátků a šál, s novými propracovanými detaily, včetně krajek. Ženy mohou oblečení z podzimní kolekce Harley-Davidson využít jak pro samotnou jízdu, tak i pro běžné nošení. Dámská kolekce vyniká širokým sortimentem s elegantními a vytříbenými kousky, na druhou stanu v ní nechybí ani maskáčové vzory evokující military nádech – synonymum odvážného stylu, který je právě od Harley-Davidson očekáván.

H-D_dámský_top_zelený_glitryH-D_dámský_top_černo-bílý_krajka_šněrováníH-D_dámská_halenka_kr._rukáv_krajka
Bohaté kusy tkanin, unikátní potisky a pestrá směsice barev zajistí kolekci Harley-Davidson jedinečný ráz i neotřelost, které budou vévodit letošnímu podzimu.

Jednotlivé kousky kolekce je možné zakoupit u autorizovaných dealerů Harley-Davidson.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.harley-davidson.cz