ijournal.cz

Harley-Davidson Muzeum: Neomezený vstup pro členy H.O.G. z celého světa

red Zdroj: Harley-Davidson 15.1.2016 Auto-moto, Výstavy

Harley-Davidson momentálně přichází s dalším benefitem pro členy Harley Owners Group (H.O.G.), a to se vstupem zcela zdarma do jedinečného Muzea Harley-Davidson v Milwaukee. Všichni členové H.O.G z celého světa by si tak při své cestě po USA neměli nechat ujít právě Milwaukee, jakožto rodiště H-D, a především pak Muzeum Harley-Davidson. Průřez exkluzivní, více jak 113 letou, historií značky nebo pocit volnosti a svobody, který dýchá doslova z každého rohu – to vše můžete zažít jen na jediném místě na světě – v Muzeu Harley-Davidson v Milwaukee.

H-D_Muzeum_1

Od tohoto měsíce mohou všichni Full a Life členové H.O.G. navštívit muzeum zcela zdarma. Stačí jen u vstupu předložit svoji členskou kartu, která je opravňuje k využívání neomezených výhod i unikátního programu a dalších benefitů muzea.

Muzeum H-D je otevřeno 363 dní v roce a návštěvníci se v něm mohou seznámit s bezkonkurenční historií značky a blíže poznat styl, který Harley-Davidson reprezentuje.  Návštěvníci zde mají zároveň příležitost seznámit se s dalšími členy, kteří sdílejí stejnou vášeň a nadšení pro tuto ikonickou značku a prožít společně jedinečné události jako například „Noc motocyklů“ nebo víkend „Wild Ones“. V areálu muzea jsou rovněž k dispozici obchody, restaurace i speciální prostory, kde se pravidelně tyto akce konají.

H-D_Muzeum_nejstarší_exponát

„Muzeum vypráví nejen příběh o Harley-Davidson, ale je to především místo, kde naše historie, její odkaz a vášeň znovu ožívají. Je to pak hlavně svoboda, hrdost a přátelství, které jsou zde pro jezdce charakteristické,“ vysvětluje Bill Davidson, viceprezident Muzea a pravnuk zakladatele značky.

Připomeňme, že více jak 1 000 000 členů ze zhruba 1 400 chapterů a ve více než 140 zemích po celém světě, řadí Harley Owners Group k největšímu světovému motocyklovému klubu, který poskytuje svým členům exkluzivní výhody, jako je například H.O.G. magazín, silniční asistence, přístup k tisícům akcí a srazů, které ještě umocňují pocit z jízdy na motocyklu a povyšují jej na neopakovatelný H-D zážitek.

H-D_Muzeum_patina_z_roku_1920

Více informací o Harley Owners Group je k dispozici na www.hog.com

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Harley-Davidson