ijournal.cz

Hard Rock International zahajuje největší inovaci menu. Hlavním lákadlem jsou oceňované Steak Burgers

red Zdroj: Hard Rock Cafe 21.6.2019 Gastronomie, Rady, tipy, názory

Nové menu je oficiálně k dispozici od narozenin Hard Rocku a zahrnuje první 24-karatový Gold Leaf Steak Burger™, Instagram-Worthy Boozy Milkshakes, Sliders a Shareables.

Steak Burgers + Shakes Array

Společnost Hard Rock International oznámila, že v pátek 14. června 2019 uvedla na trh nejrozsáhlejší inovativní nabídku menu v historii společnosti s více než 20 novými pochoutkami. Zaměřuje se na řadu zcela nových oceňovaných Steak Burgers, na kterém stojí například prvotřídní 24-Karat Gold Leaf Steak Burger ™, z jehož prodeje poputuje část výtěžku na organizaci pomáhající podvyživeným dětem Against Hunger. Steak Burgers nejsou ale jedinými novinkami, které debutují v novém menu Hard Rocku, dále zahrnují Instagram-Worthy Boozy Milkshakes a Sliders a Shareables, jenž množstvím nejrůznějších chutí umožňují hostům uspořádat si svůj nejdelikátnější „playlist“. Celosvětové zavedení nového menu se shoduje s tzv. Founder’s day (Den zakladatelů) jako pocta původním legendám, které otevřely první dveře Hard Rock Cafe na Old Park Lane v Londýně 14. června 1971 s myšlenkou podávat ty nejlepší hamburgery a mléčné koktejly na celém světě.

Nachos
Hvězdami nového menu společnosti Hard Rock Cafe jsou oceňované Steak Burgers, které jsou připraveny z originální směsi 100% čerstvého, z něhož se připravují ty nejlepší burgery. Stejně jako struny kytary musí být dokonale naladěny, aby hrály skvělou melodii, tak důležitý je i každý detail při přípravě lahodného hamburgeru.  Od čerstvě upečených houstiček od těch nejlepších dodavatelů až po lahodné omáčky a skvěle vyladěnou chuť masa. To vše umožňuje zákazníkům, aby se v Hard Rock Cafe najedli jako skutečné legendy.

Delikátní menu zahrnuje:

24-Karat Gold Leaf Steak Burger ™ – 227g čerstvý steak burger s jedlým plátkem z 24 karátového zlata, podávaný se sýrem čedar, listem salátu, keříkovým rajčetem a červenou cibulí.  Je to ryzí zlato jen pro pravé rockové hvězdy!

14K Gold Leaf Burger on Gold Guitar

25 Kč z každého prodaného burgeru bude prostřednictvím nadace Hard Rock Heals Foundation věnováno humanitární organizaci Action Against Hunger. www.actionagainsthunger.org

Original Legendary® Burger – Burger, který to všechno začal! 227g čerstvý steak burger s uzenou slaninou, sýrem čedar, křupavým cibulovým kroužkem, listem salátu a keříkovým rajčetem. Servírováno s naší charakteristickou steak omáčkou.

Legendary Steak Burgers - 4 Burger Line-up
The Big Cheeseburger
– Tři silné plátky sýru čedar na našem 227g čerstvém steak burgeru, doplněné listem salátu, keříkovým rajčetem a červenou cibulí.


Double Decker Double Cheeseburger - Pocta našemu “Down Home Double Burger” z roku 1971. 454g burger se dvěma steak burgery, sýrem American, majonézou, listem salátu, keříkovým rajčetem a červenou cibulí.

Buffalo_style_sliders
BBQ Bacon Cheeseburger – 227g čerstvý steak burger okořeněný naší charakteristickou směsí koření a doplněný domácí barbecue omáčkou, křupavou smaženou cibulkou, sýrem čedar, uzenou slaninou, listem salátu a keříkovým rajčetem.

 Legendary_steak_burgery

„Naším cílem je přinést našim hostům nejvyšší kvalitu jídla, pití i zábavy při každé návštěvě. Tato změna menu představuje nejvýznamnější inovaci v historii značky a odráží naše cíle, aby bylo vše od naší hudby až po naše menu čerstvé, a to ve všech kavárnách Hard Rock po celém světě,“ říká Stephen K. Judge prezident Cafe Operations v Hard Rock International. „Jsme nadšeni, že můžeme představit naše oceňované Steak Burgers, Boozy Milkshakes, Sliders a Shareables, včetně našeho působivého a originálního 24-Karat Gold Leaf Steak Burger ™, který řadíme k prvotřídnímu zážitku z jídla i zábavy.“

One_night_Bangok_spicy_shrimp
Hard Rock Cafe Steak Burgers nejsou v centru pozornosti poprvé. Originální Steak Burger získal již celou řadu ocenění ještě před svým globálním uvedením na trh. Nechybí ocenění „Oblíbený u fanoušků“ z roku 2019 v rámci Riverwalk Fort Lauderdale Burger Battle, dále „Nejlepší Burger“ v hlavní soutěži Porthole Cruise také z roku 2019 a „Celkový vítěz/Nejlepší v Miami na Miami Burgerfestu 2018.

Burgers

Shake It Up

Fanoušci budou mít chuť vyfotit si nový Boozy MilkShakes v Hard Rock Cafe na svůj Instagram ještě předtím než se do něj pustí, a to nejen díky ohromujícím ozdobám a pestrobarevným polevám. S orientací na klasické chutě jako je  Strawberry Cheesecake a Cookies & Cream si hosté mohou vychutnat tyto výjimečné mléčné koktejly v alkoholické i nealkoholické verzi jako doplněk k Steak Burgers nebo jako skandálně chutný dezert.

New_York_cheesecake

Po celý rok bude Hard Rock Cafe nabízet časově omezené verze mléčných koktejlů k zvláštním příležitostem nebo k oslavám různých svátků. Zákazníky milované mléčné koktejly byly v nabídce již na Valentýna nebo na Den svatého Patrika a umožnily tak hostům ochutnat tyto exkluzivní nápoje, které odteď budou v prodeji každý měsíc. Pro všechny, kteří si přejí sladkou tečku na závěr, mají koktejly v alkoholické i nealkoholické verzi, takže si je užijí hosté všech věkových kategorií. 

Boozy_MilkShakes

Create Adventure and Customize Your Flavor Experience

Zákazníci, kteří si chtějí užít rozmanitý talíř chutí, budou mít k dispozici nové Hard Rock Cafe Sliders a Shareables. Od výborného One Night in Bangkok Spicy Shrimp ™ až po Whiskey Bacon Jam Sliders nebo Three Cheese and Roma Tomato Flatbread. Každý u stolu si z menu může vybrat to, co mu chutná nejvíce. Ať už se rozhodnete pro vlastní talíř nebo ho budete sdílet se svými přáteli.  

Sliders_and_Shareables

Celebrate the New Menu with Hard Rock Cafe’s Burgers & Beats Launch Events

Všechna Hard Rock Cafe po celém světě oslavila nové menu 14. června 2019 v duchu značky Hard Rock. Restaurace pozvaly všechny fanoušky, aby si přišli vychutnat první sousto z nového menu a užít si báječný Burgers & Beats launch events. Akce Hard Rock’s Burgers & Beats uvedla také několik hudebních vystoupení populárních kapel a DJs v Hard Rock Cafe New York Times Square, Hollywood Blvd, Las Vegas, Nashville, Bostonu, Chicagu, Madridu a Římě.

Steak_salad

Rezervace dalších termínů na webových stránkách https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/.

Chcete-li zakoupit zboží z kolekcí Hard Rock Cafe, navštivte online Rock Shop® na www.shop.hardrock.com. Další informace o značce Hard Rock Cafe naleznete na webu www.hardrockcafe.com.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hard Rock Cafe