Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 19.Červenec 2018
ijournal.cz

Hamleys otevřel největší obchod s hračkami ve střední evropě

red Zdroj: Hamleys 14.5.2016 Pro děti

Hamleys, nejúžasnější obchod s hračkami na světě, otevřel ve čtvrtek 5. 5. 2016 v 10:00 v Praze největší hračkářství ve střední Evropě. Prostor o ploše 6 130 m2 zahrnuje nové koncepty navržené tak, aby provázely celé rodiny světem zábavy a poznání. Otevírací doba je každý den 10.00 až 20.00.

Hamleys.

Český partner Hamleys, společnost Inexad, ve spolupráci se specialistou na atrakce Paragon Entertainment, přináší svět Hamleys v Praze, který je mnohem více, než místem pro pouhé nakupování, a je mnohem více, než obyčejné hračkářství…

Nový koncept pod názvem Hamleys World zahrnuje interaktivní atrakce pro děti, které provázejí zákazníky na cestě po dvou podlažích. Každé patro je kombinací prodejny, atrakcí a zábavy, nabízejících pastvu pro všechny smysly. Návštěvníci zde najdou závodní dráhu, ozvučený kolotoč, obří skluzavku, interaktivní vodní prvky, fotostěny s živými postavami a mnoho dalších možností zábavy a her. Ocitnou se tak na místě lákajícím k ponoření se do objevování, které nabídne dokonce velkou raketu startující každý den.

otevření Hamleys

Hamleys Praha se nachází ve zrenovované obchodní a administrativní budově na rohu ulic Na příkopě a Panská v historickém centru Prahy, na adrese Na příkopě 14. Světově proslulá značka se tak stává jedním z největších lákadel při návštěvě české metropole.

Pro přítomné návštěvníky bylo v rámci slavnostního otevření připraveno překvapení v podobě zábavného průvodu hraček a maskotů, mezi nimiž nechyběli medvěd Hamley a medvědice Hattie, postavy známé série Sylvanian Family nebo ze Star Wars v podání fanouškovské organizace Czech Garrison. Průvod doprovázela živá kapela, která hrála cover verze známých melodií vždy tématicky sladěné s částí Hamleys, kterou průvod procházel. Aktéři nacvičovali toto představení celkem dva dny pod vedením divadelní režisérky. Tento průvod je tradicí při otevření každého nového obchodu Hamleys.

Na slavnostní otevření přijala pozvání také britská velvyslankyně v ČR, paní Jan Tompson, a rovněž řada známých osobností – například Lucia Šoralová, Vendula Pizingerová, Oldřich Vízner, Petr Janda, Štěpánka Duchková, Heidi Janků a další.  

vip v Hamleys

Gudjon Reynisson, CEO Hamleys, řekl: „Hamleys znamená radost z hraček a jedinečné zážitky pro rodiny na celém světě. Díky partnerství se společností Inexad máme v Praze fantastickou možnost rozvíjet maloobchodní zákaznickou zkušenost v našem pojetí tak, aby byla ještě více nezapomenutelná.”  

Pavel Čmelík, ředitel společnosti Inexad, která je držitelem licence Hamleys pro střední Evropu, řekl: „Máme velkou radost, že nyní mohou i zákazníci v Praze sami zažít, co znamená Hamleys. Dokážete si představit něco úžasnějšího pro vaše děti, než svět zábavy s více než padesáti tisíci hraček a plný atrakcí na dosah ruky? Nic nemůže být lepší, než vidět jejich šťastné tváře, budou nadšeny! Hamleys Praha otevíráme proto, abychom plnili jejich sny a dali vzniknout společným vzpomínkám rodin z celého světa. Máme fantastický tým demonstrátorů hraček a bavičů a chystáme spoustu překvapení, která zákazníci nikdy předtím nezažili. Zábava začíná!“   

hamleys

O Hamleys

Již více než 255 let je londýnská značka Hamleys tím nejúžasnějším obchodem s hračkami na světě, který přináší magické zážitky a potěšení dětem každého věku. Bohatá historie Hamleys začala u Williama Hamleye, původem z města Bodmin v britském hrabství Cornwall. William Hamley si otevřením Hamleys na londýnském Holbornu v roce 1760 splnil svůj sen o nejlepším obchodě s hračkami na světě.

Dnes, v roce 2016, je Hamleys globálním brandem s působností daleko za hranicemi Londýna. V současnosti působí ve 22 zemích světa s celkovým počtem 75 obchodů.

Pro více informací navštivte www.hamleys.cz

Unikátní maloobchodní koncept Hamleys zahrnuje příležitosti pro dětskou zábavu, podmanivý design prodejen, dlouholetou zkušenost v oblasti služeb a úžasnou formu prezentace hraček v akci.

Naše prodejny se mohou pochlubit tisíci různých hraček, zahrnujícími tradiční i high-tech produkty, které inspirují děti v jejich tvůrčím rozvoji a vzdělávání – od nejoblíbenějších značek až po vlastní exkluzivní řady Hamleys.    

Hračky by měly být především zábava! Proto je Hamleys místem, kde hračky ožívají před zraky dětí a jejich rodin po celém světě. Děje se tak díky aktivnímu zapojení dětí, které v Hamleys povzbuzujeme, aby si hračky vyzkoušely – buď samy, nebo zapojením se do hry s našimi talentovanými a školenými demonstrátory.
Chceme dětem dát šťastné vzpomínky na krásné zážitky, proto mohou v Hamleys vidět živé hračky v životní velikosti, naše maskoty, kterými jsou tradiční plyšový medvěd Hamley a medvědice Hattie, hadrová panenka, nebo vojáček, ale také oživlé oblíbené postavy z filmů a televize.   

Všechny tyto radosti mohou děti zažívat v atmosféře dotvořené veselou hudbou, barevným interiérem a týmem, který kouzlí dětské úsměvy a tuto dovednost si pěstuje už více než 255 let.  

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hamleys