Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 17.Srpen 2019
ijournal.cz

Gemerka, jedinečné spojení minerálů

red Zdroj: Gemerka 17.8.2018 Gastronomie

Minerální voda Gemerka obsahuje přírodní magnézium a vápník v optimálním poměru 1:3 a zajišťuje tak efektivní vstřebávání těchto minerálů do lidského organizmu. Pravidelné pití Gemerky pomáhá doplňovat životně důležité minerály do těla tím nejpřirozenějším způsobem.

 

Nedostatek magnézia a vápníků může způsobit různé zdravotní problémy. V případě nedostatku magnézia riskujeme problémy s koncentrací, poruchy zažívacího traktu, bušení srdce nebo vysoký krevní tlak. Na nedostatek vápníků tělo upozorňuje vznikem ekzémů, bolestmi hlavy (migréna), bolestmi kloubů nebo lámavostí nehtu. Přirozenou cestou pro doplnění minerálu do těla je pití minerální vody.

 

Pravidelné pití minerální vody Gemerka vhodně doplňuje denní potřebu životně důležitých minerálů – magnézia a vápníku, v optimálním poměru 1:3 (Mg : Ca). V tomto poměru je zajištěno ideální vstřebávání obou minerálů do těla – vápník je důležitý pro efektivní vstřebávání magnézia. Minerální voda Gemerka tak pomáhá zvládat každodenní stres, únavu a vrací do života rovnováhu.

 Mg

  • Poměr magnézia a vápníku – 1 : 3
  • Pro efektivní vstřebávání magnézia je důležitý vápník
  • Z minerální vody dokáže tělo vstřebat až 60 % magnézia

 

Minerální voda Gemerka k dostání:

  • Perlivá
  • Jemně perlivá

 

Doporučena cena: ·        13,90 Kč za 1,5l balení·        9,90 Kč za 0,5L balení

 

Bližší informace naleznete na zdrojrovnovahy.czGemerka Magnézium+Vápnik s príchuťou citróna_1,5LGemerka-Magnezium-vapnik-perliva-0,5lGemerka-Magnezium-vapnik-perliva-1,5l

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Gemerka