ijournal.cz

Galavečer českého jachtingu s vyhlášením ankety Jachtař roku 2019

red Zdroj: Jachtař roku 2019 - www.sailing.cz 29.2.2020 Aktuality a pozvánky, Sport

Pozvánka na slavnostní vyhlášení ankety Jachtař roku 2019, které se uskuteční v rámci Galavečera českého jachtingu 6. března 2020 v Praze 6 v sále Masarykovy koleje, Thákurova 1. 


PLAKAT_A1.inddVečerem bude provázet moderátor Václav Žmolík. K tanci a poslechu zahraje kapela Marry Keys. Nebude chybět módní přehlídka jachtařského oblečení značek Gill a Henri Lloyd. 
Na Galavečeru se budou také předávat certifikáty s titulem OLY některým bývalým jachtařským olympionikům, například Michaelu Maierovi, Lence Šmídové, Veronice Kozelské Fenclové, Martinu Trčkovi, Patriku Hrdinovi a dalším. Nebudou chybět ani současní nejlepší čeští jachtaři – do Tokia nominovaný windsurfař Karel Lavický, bratři Teplí, či nadějná juniorská mistryně světa Alessia Palanti.


V letošním roce v anketě Jachtař roku opět hlasovali všichni členové Českého svazu jachtingu. V anketě se hlasuje v pěti kategoriích – muži, ženy, junioři, juniorky a jachtařské týmy – a navíc pro celkového vítěze ze všech nominovaných jednotlivců. Letos přibyla také kategorie Akce roku.


Vstupenky na Společenský večer si můžete objednat online ZDE.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Jachtař roku 2019 - www.sailing.cz