ijournal.cz

GALAKONCERT Orchestru Karla Vlacha 02. Nejen o Vánocích s jedinečnými hosty!

red Zdroj: Orchestr Karla Vlacha, foto: Jaroslav Hauer 30.10.2023 Hudba
V pořadí již druhý GALAKONCERT Orchestru Karla Vlacha se uskuteční 13. 12. 2023 v unikátních prostorách pražského Kongresového centra v Praze s hvězdami současné české hudební scény. Sejdou se opět hvězdy populární hudby, aby vás za doprovodu Orchestru Karla Vlacha obklopily vánoční atmosférou.

 Banner koncert


Diváci se mohou těšit na Báru Basikovou, Václava Noida Bártu, Jana Bendiga, dětský pěvecký sbor Coro Piccolo pod vedením sbormistryně Jany Galíkové, 18členný big band a skvělá taneční čísla: nabídnou netradiční pojetí známých hitů, gospelů a dalších písní, bez nichž si lze adventní čas jen těžko představit. To vše ve skvělých aranžích pro orchestr, ve spojení s dirigentem Daliborem Kaprasem a moderátorkou večera Adélou Gondíkovou a režisérkou projektu Ivanou Hannichovou, jež se podílí na celé řadě prestižních kulturních projektů, především muzikálových.

Dalibor Kapras

Galakoncert_Adela Gondikova
Půjde opět o velkolepou koncertní a taneční show, plnou energie, skvělých pěveckých a tanečních výkonů a unikátní program, který rozzáří toto mnohdy hektické období. V hlavní roli vánoční atmosféra, poutavá scénografie a hlavně nestárnoucí hity ikon české i světové popmusic. Jde o pravé vánoční gala s několika „nej“. Například s nejstarším orchestrem v Evropě, který v roce 2024 oslaví 85. výročí, s nejmladším hostem – Janem Bendigem, pro něhož to bude první spolupráce s tímto tělesem.

Galakoncert OKV_Galakoncert


„Během dvouhodinové gala revue zazní například: Let It Snow, Jingle Bells, Oh Holy Night, Joyful Joyful či All I Want For Christmas Is You. Doplní je aranže populárních šlágrů a nebudou chybět ani tradiční české koledy a skladby jako: Tichá noc, Narodil se Kristus Pán aj. Nenechte si ujít tuto jedinečnou sváteční událost a nalaďte se na příjemnou a pohodovou atmosféru na jediném skutečném Galakoncertu 02! v Kongresovém centru Praha,“
říkají zástupci producentů Galakoncertu Orchestru Karla Vlacha z agentury MozART Production. Koproducentem je Kongresové centrum Praha. Projekt se koná pod záštitou MČ Praha 4. Hlavním mediálním partnerem projektu je Český rozhlas Dvojka.

 OKV

VSTUPENKY na jedinečnou hudební gala událost lze zakoupit v síti GoOut., a to v cenových kategoriích 99 Kč, 990 Kč, 1190 Kč, 1390 Kč, 1690 Kč a 1990 Kč  ZDE

Trailer pozvánka na Gala 02  https://www.youtube.com/watch?v=IkX70FF8sa4

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Orchestr Karla Vlacha, foto: Jaroslav Hauer