ijournal.cz

Gabriela Soukalová pózuje poprvé pro Dermacol

red Zdroj: Dermacol 15.4.2014 Krása a zdraví

Česká kosmetická značka Dermacol v minulosti spolupracovala hlavně s českými a slovenskými osobnostmi ze světa showbusinessu, ale po úspěšné olympiádě si vybrala nádhernou českou reprezentantku Gabrielu Soukalovou. Česká sportovkyně spojí svoji tvář se značkou Dermacol poprvé u příležitosti uvedení nové řady pleťové kosmetiky Detox & Defence.

Společnost Dermacol hledala nejen krásnou tvář, ale všestranně talentovanou osobnost, kterou našla právě v české medialistce.

 „Gabrielu jsme si vybrali proto, že kromě velkého talentu ve sportovním odvětví i hudbě, má obrovské charisma, nádherný úsměv a uhrančivý pohled, říká Valéria Gazdová, marketingová ředitelka společnosti Dermacol.

Gabrielina pleť je velmi často vystavována nepříznivým vlivům, jakými jsou působení chladu, větru, časté střídání teplot, ale i dalším negativním vlivům – stresu, a častému nedostatku spánku. Propojení talentované medialistky s novou řadou Detox & Defence, která pleť ozdravuje, detoxikuje a poskytuje jí dokonalou ochranu zevnitř i zvenku, je tedy naprosto ideální.

De

“Když jsem dostala možnost spolupracovat se společností Dermacol, neváhala jsem a hned z několika důvodů jsem nabídku přijala. Téma kosmetiky je mi od malička blízké. Zastávám názor, že žena by o sebe měla pečovat a vypadat dobře v každé situaci. Produkty této značky používám už několik let, dá se říct, že je testuji přímo v extrémních podmínkách, téměř při každém závodě, a velmi se mi osvědčily,” říká Gabriela Soukalová.

Česká reprezentantka Gabriela Soukalová se narodila 1. listopadu 1989 v Jablonci nad Nisou. Pochází se sportovní rodiny. Její matka Gabriela Soukalová je bývalá reprezentantka v běhu na lyžích, držitelka stříbrné medaile ze Zimních olympijských her v roce 1984 v Sarajevu. Její otec Karel Soukal je bývalým skokanem. Gabriela se od mala věnovala klasickému lyžování a až v 9. třídě základní školy přešla k biatlonu. Je dvojnásobnou stříbrnou medailistkou ze Zimních olympijských her 2014 v Soči, vítězkou sedmi individuálních závodů světového poháru a bronzovou medailistkou z Mistrovství světa 2013 ve smíšené štafetě. Věnuje se také hře na klavír a kytaru a ráda zpívá.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dermacol