ijournal.cz

Five Black party v Roxy si nenechalo ujít 1 200 nadšenců včetně celebrit

red Zdroj: Foto: Jaromír Zubák 29.5.2014 Společenské akce a události

Five Black party, která se konala 24. května v klubu Roxy, měla obrovský úspěch. Zaútočila na všechny smysly návštěvníků. Line up tvořili krásky české taneční scény DJ Lucca
s Misou Salacovou a česká legenda techno music DJ Orbith. Hudební zážitek si nenechala ujít ani Nikol Moravcová v doprovodu svých kamarádek z BlogesRobes nebo Martina Pártlová.

Nikol-Moravcová_Pártlová

Začátek večera roztančila příjemným techhousovým setem Misa Salacova, která se ani jako maminka dvou dětí (Oliver 4, Damien 1,5) nevzdala své vášně pro DJskou scénu. Od dob, kdy byla Miss ČR 2000, uplynulo hodně let, ty ale Mise neubraly ani špetku z jejího půvabu a krásné postavy.

I DJ Lucca nechala doma svého manžela Michala Dvořáka a i přes zánět průdušek a nasazená antibiotika zamířila do Roxy, aby své příznivce potěšila 90 minutovou hudební symfonií. Rozehřátí posluchači jí přivítali bouřlivým potleskem, během něhož převzala pomyslné DJské žezlo po Mise Salacove.

Do naprostého tanečního nebe dovedl účastníky akce DJ Orbith, který během 90 minut dokázal z lidí udělat tančící mašiny až do časných ranních hodin.
Taneční akci si přišlo užít nad 1 200 lidí. Mezi nimi byla také zpěvačka Martina Pártlová, která přišla bez doprovodu a bloggerka, samozvaná večírková královna, Nikol Moravcová se svými holkami z BlogesRobes. Chodit na party s chlapama už asi není v módě.

Moravcová

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Foto: Jaromír Zubák