ijournal.cz

Fitness blíže k lidem, splnění cílů a novým zážitkům: Form Factory se rozšiřuje!

red Zdroj: Form Factory 19.12.2023 Sport

formfactoryForm Factory, přední síť fitness center v České republice, oznamuje další krok ve svém rozvoji s otevřením nové pobočky v Letňanech. Tato nová lokalita nabízí nejen špičkově vybavené prostory pro cvičení, ale také zcela novou koncepci a služby, které mají za cíl přiblížit fitness a zdravý životní styl ještě více lidem.

 

S otevřením nového fitness centra dne 13. prosince v OC Letňany se Form Factory rozšiřuje na další místo v Praze, nabízející komplexní fitness zážitek na dvou patrech. Nová pobočka představuje širokou škálu nových možností pro klienty, včetně finské sauny, solária a tří sálů pro skupinové lekce, kde se můžete zapojit do různorodých tréninkových programů.

form-factory-1
„Jsme nadšeni, že můžeme otevřít naši novou pobočku v Letňanech. Naše poslání je dělat fitness dostupnější a přinášet nové inovativní služby, které podporují zdravý životní styl. Věříme, že tato nová lokalita poskytne našim klientům nejen prostor pro cvičení, ale také příležitost k relaxaci a regeneraci,“ uvedl Jan Rezek, marketingový ředitel společnosti Form Factory.

form-factory-4
Nabídka nového fitness centra v Letňanech zahrnuje špičkové vybavení, moderní prostředí a širokou škálu tréninkových možností, které odpovídají potřebám jak začátečníků, tak pokročilých sportovců. Zároveň se otevření této pobočky řadí do plánu expanze Form Factory, který předpokládá otevření dalších center v příštím roce.

form-factory-5

„S touto novou lokalitou jsme rádi, že můžeme poskytnout širokou škálu služeb a přiblížit fitness ještě více lidem. Naše budoucí plány zahrnují otevření dalších poboček, abychom oslovili ještě více lidí a přispěli k zdravějšímu životnímu stylu našich klientů,“ dodal Rezek.

Nová pobočka Form Factory v Letňanech je od 13. prosince otevřena pro veřejnost a těší se na všechny, kteří chtějí objevit nový svět fitness, zdraví a aktivního životního stylu.

form-factory-2 

Ale to není vše! Form Factory je hrdé na partnerství s Les Mills, což umožňuje nabídnout téměř nekonečný výběr skvělých skupinových lekcí. Všechny tři sály jsou plné špičkové technologie a přinášejí lekce jako Les Mills Bodyattack, Les Mills Bodybalance, nebo Les Mills Spinning – to vše v atraktivním prostředí, které dýchá energií a inspirací.

 form-factory-3


Nemůžete čekat?
Ani my ne! Již nyní jsou v prodeji vstupenky na exkluzivní event Form Factory Les Mills Day 2024, který se koná 8. června 2024. Přidejte se a zažijte nezapomenutelný den plný motivace, energie a nových přátel.

Vstupenky jsou dostupné
ZDE.

Více na webových stránkách:
https://www.formfactory.cz/

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Form Factory