Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 27.Leden 2020
ijournal.cz

Favoritem koupelen je světlé dřevo

red Zdroj: Dřevojas 18.7.2019 Hi-tech a bydlení

Interiérové trendy dnes velí být blízko přírodě, a tak si letos přijdou při zařizování koupelny na své především milovníci přírodních materiálů. Umyvadlové skříňky, doplňkové skříně, jejich korpusy, čela nebo obojí… to vše oblékněte do módního světlého dřeva. Vaší koupelně to bude slušet a odměnou bude pohodová atmosféra.

Q_MAX_arlington_expres_do_5_dnu_foto_zdroj_Drevojas

Že nejste příznivci masivu? To nevadí! Dnes už není potřeba mít obavy sáhnout po imitacích – vypadají realisticky, a co víc, splňují i vysoké nároky na kvalitu a odolnost. „Pro výrobní technologie je v současnosti 3D struktura v podstatě hračka, a tak si lamino nic nezadá se vzhledem skutečné dřeviny. Samozřejmostí je potom jeho odolnost vůči vodě a vlhkosti,“ vysvětluje Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

Q_MAX_nebraska_expres_do_5_dnu_foto_zdroj_Drevojas

A proč jsou IN zrovna světlé dřevodekory? „Souvisí to s požadavkem na co nejsvětlejší, projasněný interiér koupelen, takže vítězí odstíny světlých tuzemských i zahraničních dřevin. Mezi oblíbence patří jemné dekory Nebraska, Arlington nebo Colorado a útulný pocit pomůže vytvořit i tradiční bříza nebo dub,“ dodává Ing. Petr Blažek.

Storm_skrinka_korpus_dub_s_bily_celem_a_umyvadlem_na_desku_JOY_2_foto_zdroj_Drevojas 

Tip na závěr?

Slaďte světlé dřevodekory s kovovými prvky a lesklými povrchy, tato kombinace vytvoří dokonalou harmonii a hit trendy koupelen.

 

Dřevojas, v. d. Společnost Dřevojas je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Téměř 70letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou Dreja®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti. Firma se v současné době specializuje na výrobu koupelnového nábytku pro Českou republiku, Slovensko, ale i Rusko, Německo a stabilně také vyváží své výrobky do Švýcarska. Více informací naleznete na www.drevojas.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dřevojas