ijournal.cz

Fashion Shake Volume XX

red Zdroj: Galerie Novesta 18.10.2016 Móda, obuv, doplňky, Společenské akce a události

Ve skvělé atmosféře byly 13. 10. v prostorách butiku La Gallery Novesta prezentovány novinky desingérů. Sešli se zde tvůrci, design, hudba a dobré víno. V tento den slavil Fashion Shake svoje vlastní dvacáté jubileum a k oslavě se přidalo roční výročí úspěšného blogu BoBo Vibe.

IMG_9716
IMG_9734

Módní ředitelku časopisu Harper’s Bazaar, Lucii Janotovou, majitelku PR agentury, která propaguje hlavně módní značky, Eva Jasanovská spojuje dohromady radost z práce a jedním z výsledků je blog BoBo Vibe. Večer byl proto věnovaný všem, kdo mají rádi módu, jsou odvážní a nebojí se ukázat sami sebe prostřednictvím unikátních designových kousků. Kolekce Read-to-wear ICON značky Ether, která vznikla pod rukami šikovné designérky a absolventky pražské UMPRUM Evy Vontorové doplňuje řada batohů SIDUS. Minimalismus, prvotřídní italská kůže a praktičnost jsou při životním stylu moderního člověka nezbytností. Zamilujte se do nich také vy.

IMG_9393IMG_9514
Love Story, název poslední vzniklé kolekce šperkařky Hany Koi, dodává lehkosti i vášni celé instalaci. Ženy při pohledu na kolekci uchvátí síla přírodních kamenů a šperk se pro ně stane nejen módním doplňkem, ale i talismanem.  Už jej nosíte?  

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Galerie Novesta