ijournal.cz

Fantom opery RADIM SCHWAB zahraje 25 postav a poté v prosinci zazpívá na Vysočině nebo v Lucerně

14.11.2014 Celebrity

Nejvyšší český zpěvák a herec, hlavní představitel českého Fantoma opery Radim Schwab se už v sobotu 15. listopadu od 16 hodin v pražském Divadle Semafor představí jako vynikající činoherec ve hře jednoho herce, od italského dramatika, držitele Nobelovy ceny Daria Fo – MISTERO BUFFO, kde ztvární 25 postav. V prosinci jej pak čekají i vánočně laděné koncerty, včetně velkého koncertu v Lucerně.

Plakat Mistero Buffo

Radim Schwab, jehož herecký i pěvecký potenciál je obrovský, si pro diváky připravil kromě velmi náročného divadelního představení také několik pěveckých vystoupení.

V kolínském chrámu sv. Bartoloměje vystupuji už několikátým rokem vždy před Vánoci. Nyní jsme však s mým týmem dali dohromady i dva zásadní koncerty s názvem Vánoční sen Radima Schwaba. 10. prosince tímto všechny zvu do KC Jupiter ve Velkém Meziříčí na Vysočině a 18. prosince pak do kinosálu pražské Lucerny, kde mým hostem bude kolegyně z Fantoma opery „Christine“ Monika Sommerová a doprovodí mne skvělý orchestr Michala Macourka. Potěšilo mne, že koncert je už téměř vyprodán a zazpíváme tam jak některé věci z Fantoma, tak samozřejmě i řadu dalších songů, pochopitelně včetně vánočně laděných písní,“ prozradil Schwab.

Během listopadu a prosince vystupuje vystudovaný herec a zpěvák také v celé řadě komponovaných programů, včetně koncertu Vánoční hvězdy v Karlíně, nebo plesu pro Klokánek Fondu ohrožených dětí.

Schwab Radim 2Před časem Radim Schwab, který mimo jiné stále ještě účinkuje i v muzikálu Mata Hari, či libereckém She Loves Me nebo představení Kytice, nafotil s fotografem Martinem Bučkem poměrně odvážné snímky pro jednu zahraniční produkci a zahraniční časopis s modelkou Julií Zugarovou. Pro příští rok kromě účinkování v muzikálu Fantom opery, chystá několik koncertů či natočení velkého klipu na remix písničky Neznámá.

Radim„Jde o remix, který zpracoval DJ Neo, jenž spolupracoval s takovými jmény, jako Karel Gott, Jiří Korn, Darina Rolincová a mnoho dalších. Režie se ujme skvělý režisér Karel Spěváček     a zahrají si v něm moje kamarádky a profesní kolegyně, kterých si nesmírně vážím, Mirjam Landa či Jaroslava Obermaierová… Bude to takový free klip o jedné velké párty…,“ dodal Radim Schwab.

Radim Schwab vydal v loňském roce velmi úspěšné album s názvem AMOROSO jehož   kmotry byli: Zlatá slavice a bývalá kolegyně z divadla Ta Fantastika Lucie Bílá, zpěvák, herec a principál Divadla Semafor Jiří Suchý a zpěvačka a herečka Jitka Molavcová. S další pěveckou kolegyní Lucií Vondráčkovou před časem natočil písničku a k ní videoklip s názvem Vánoční přání…

Schwab má za sebou má také celou řadu známých a prestižních projektů, jako: Excalibur, Obraz Doriana Graye, Šumař na střeše, Hello Dolly!, Dáma na kolejích, Kladivo na čarodějnice, Jana Eyrová, či roli v rockové opeře manželů Landových Klíč králů i několik televizních a filmových rolí.


www.facebook.com/pages/Radim-Schwab/117234511626158

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: www.radimschwab.cz, foto: Michal Skramuský a Marek Podhora