ijournal.cz

Evropa 2 vyhlásila soutěž o svatbu snů

re Zdroj: Evropa2 13.2.2022 Soutěže

Zamilované páry mohou vyhrát pohádkovou svatbu v hodnotě půl milionu. Do soutěže Svatba snů s Evropou 2 se mohou zájemci přihlásit přes web rádia, stačí poslat společnou fotku s příběhem, jak se poznali. Na vítězný pár čeká komplet zorganizovaná svatba na míru s bonusovým darem v podobě DJského vystoupení moderátorů Evropy 2 Petra Říbala a Ondry Urbana.

Svatba_Image


Celá soutěž Svatba snů s Evropou 2 poběží až do soboty 12. června. V tento den proběhne pohádková svatba vítězného páru v kouzelném prostředí hotelového resortu Hotelu Sen. Výhrou je zorganizována svatba pro 80 hostů v hodnotě 500 000 Kč. Bonusovým dárkem nejen pro novomanžele je účast oblíbené moderátorské dvojice Petr Říbal a Ondra Urban. A protože jsou z rádia Evropa 2, tak se společnými silami postarají nejen o pořádnou dávku muziky, ale celkově o rozproudění zábavy. Navíc oba mají jistě pro inspiraci v živé paměti vzpomínky na vlastní svatby z loňského léta. „Pro novomanžele a svatebčany vytáhneme z rukávu ty největší party hity, na které jsme pařili i na naší svatbě s manželkou. Tam jsme nakonec ve 3 ráno všichni skočili do bazénu a tam jsme pařili dál. Podobný závěr mejdanu plánujeme i v Hotelu Sen,“ prozrazuje Ondra Urban. Jeho parťák z vysílání Evropy 2 Petr Říbal ho doplňuje: „Většinou to říkají ženy, ale i pro mě – pro muže, byla svatba nejkrásnějším dnem. Manželka, rodina a nejbližší kamarádi – to byla hvězdná konstelace, která se už jen těžko sejde. K tomu výborné jídlo, zábava… Je to skvělý den. Jak říkal Ondra, většinou to pak končí tancem na stole, kulečníku, na baru.“

 Petr a Ondra


Soutěž Svatba snů probíhá v období od 2. února do 12 června a je rozdělená do čtyř soutěžních kol. V prvním kole do 13. února posílají páry přihlášky v podobě společné fotky s příběhem o seznámení přes web rádia. Dvacet nejlepších postupuje do druhého kola, ve kterém na webu rádia vybírají posluchači nejsympatičtější dvojice. Ve třetím kole se utká deset párů v jednodenní výzvě. Dva nejlepší se potkají ve Svatebním rozstřelu, který proběhne přímo ve vysílání Ranní show Evropy 2. Z tohoto čtvrtého kola již vzejde vítězná dvojice. Veškeré informace jsou na webu Evropa2.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

re

Zdroj: Evropa2