ijournal.cz

Dvě novinky z oblasti praní a čistění

red Zdroj: Henkel 15.7.2017 Rady, tipy, názory

Nový čistič toalet Bref 6xEffect Microbrush

Zbavit se některých usazenin a skvrn v toaletě dá práci. Hygienicky čistá a zářivě bílá toaleta je tak velkou výzvou. To je důvod, proč specialista na hygienickou čistotu a svěžest toalet, značka Bref od společnosti Henkel ČR, přichází s novinkou Bref 6xEffect Microbrush. Tento nový čistič disponuje nejen 6 jedinečnými funkcemi, ale i unikátními mikročásticemi, které se váží na špínu, a tak lépe odstraňují nečistoty. Čištění toalety nebylo nikdy jednodušší.

Bref 6yEffect Micro-Brush 750mlSložení revoluční novinky v prémiové řadě čističů toalet Bref 6x Effect MicroBrush využívá abrazivní technologii známou například ze zubních past. V novém WC čističi Bref jsou obsaženy mikročástice, které se váží na špínu, a tak umožňují snadnější a účinnější odstranění nečistot. A to vše s recepturou zcela bez chloru.

Čističe řady Bref 6x Effect přináší 6 jedinečných funkcí a vlastností – účinnost v boji proti vodnímu kameni, odstranění rzi, likvidaci nečistot, desinfekci, dodání svěžesti, a to vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní. Jsou vybaveny účinnými schopnostmi pro boj s odolnými nečistotami, a zároveň dodají toaletě jasnou a zářivou bělost. Řada Bref 6xEffect dále obsahuje varianty Anti-Limescale, která se zaměřuje na vodní kámen, Total Protection, která chrání proti opětovnému znečištění a MaxWhite, která povrch toaletní mísy vybělí.

 


WC Čistič Bref 6xEffect Microbrush koupíte v maloobchodním prodeji i v e-shopech v 750ml lahvi za 69 Kč.

Pro čisté a svěží prádlo po celé léto – Persil Summer Stains Collection

Léto je po mnoha stránkách výjimečné roční období. V letních měsících se oblékáme jinak, stravujeme jinak a i voníme jinak. Mnohé z nás si na léto kupujeme i jiné, svěží parfémy. Nyní i naše prádlo může být nejen dokonale čisté, ale i nádherně svěží s novou letní limitovanou edicí pracího gelu Persil Summer Stains Collection. Poradí si i s obtížnými skvrnami, jako jsou tyPERSIL_SUMMER_Collection od trávy, ovoce nebo zmrzliny, které jsou tak typické právě pro teplé letní měsíce.  

Tato limitovaná edice Persil gelu je inspirována potřebami spotřebitelů při jejich letních aktivitách. Díky své vysoké účinnosti a speciálním enzymům lehce zatočí s odstraněním typických letních skvrn. Mimo jiné přináší benefit v podobě příjemné letní vůně. Je pro vás vyvinut s čerstvým a dlouhotrvajícím, svěžím letním parfémem, který odpovídá vaší letní náladě.

K dispozici bude ve veikostech 20, 40, 50 a 70 pracích dávek. Balení gelu o 20 pracích dávkách koupíte za 159 Kč. Na trhu k dispozici již od června.

Více informací na www.persil.cz.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel