ijournal.cz

Důvodů, proč milujeme mobil, je hned několik

red Zdroj: Skinzone 17.1.2016 Hi-tech a bydlení

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč tu malou věcičku nechcete pustit z dohledu, proč bez počítače žít umíte, bez mobilního telefonu nevydržíte ani minutu? Ranní vstávání s očima upřenýma na displej se stalo stejně automatickým, jako večerní usínání při kontrole facebookového profilu…

Technologický vývoj postupně prosadil mobilní telefony na první místo našeho života. Milujeme je víc, než domácí mazlíčky, na druhou stranu jsme jim poměrně nevěrní a podle statistik měníme starého kamaráda za nového průměrně jednou za dva roky. To proto, že hledáme ten nejdokonalejší model, který nám zpříjemní život. Uvažovali jste ale někdy nad tím, proč mobilní telefony drží prvenství mezi všemi elektronickými přístroji?  Tady jsou alespoň některé z nich…

hp-product-skin

 1. Telefonujeme. Všude a pořád. Prvotní funkce, proč mobilní telefony vznikly, je stále tou nejoblíbenější. A nejdůležitější. A my upovídanější a upovídanější. Podle psychologů si díky tomu, že mobilní telefon máme stále v kapse, si už ani nepíšeme poznámky. Proč? Stačí přece zavolat a delegovat úkol na někoho dalšího.
 2. Fotografujeme. Pořád a vše. S rozmachem aplikací pro mobilní telefony, s tím, že kvalita fotoaparátu, který je součástí mobilního telefonu je stále vyšší, je právě fotografování všeho druhým hlavním důvodem, proč máme denně v ruce mobil tak často. Dokumentujeme, sdílíme…
 3. Posíláme sms zprávy. Někteří lidé dokonce esemeskují častěji, než telefonují.
 4. Surfujeme. S příchodem 4G rychlosti stále častěji. Hledáme informace, bavíme se, nikdy dříve nebyl internet v mobilním telefonu tak rychlý. Takže toho lidstvo využívá, pro svou zábavu.
 5. Hudba. Díky rychlosti internetu i youtube máme veškerou hudbu v konečcích prstů. A v jediném malém mobilním zařízení.
 6. Počítají za nás. A my můžeme vypnout kalkulačku, kterou nosíme v hlavě.
 7. Upravují obrázky. Ať už totiž nafotíme cokoli, díky tomu, že máme v mobilu a aplikacích nejrůznější filtry, snadno se upravují, takže vaše fotografie vždy vypadají hvězdně.
 8. Nechodíme do kina. Filmy můžete sledovat na svém mobilu. Jednoduše.
 9. Budíme se s nimi. Výrobci jiných zařízení, která vás mají probudit včas, mají smůlu I to váš mobilní telefon dokáže.
 10. Poznámky na jednom místě. Nemusíte si psát nákupní seznamy ani nic podobného, aplikace na psaní poznámek fungují skvěle.
 11. Nejen fotky, také videa. Pokud chcete mít památku na to, jak vaše děti rostou, žvatlají první básničku, apod, pak je na místě mít mobil a natáčet. Momentky, besídky, cokoli, co vám bude i po delší době vhánět slzy do očí.
 12. Jsme v kontaktu. Díky skypu si můžete povídat s kamarádkou, která je na cestě kolem světa, kontrolovat děti, jestli se nezatoulaly cestou ze školy.
 13. Neztratíme se. Díky GPS lokátorům a mapám vždy víte, kde jste. Tedy pokud vám nedojde baterie.
 14. Doplňky. Mobilní zařízení se stala imageovou záležitostí, je snadné jejich styl měnit podle nálady, zvoleného outfitu. Stačí mít v zásobě dostatek krytů (ať už flipových, či klasických) a mít každý den stejné zařízení, v jiném modelu. Navíc kryty mají také ochrannou funkci, takže se na nich rozhodně nevyplatí šetřit. Zkuste třeba ty z www.skinzone.cz
 15. Módní styl. Ten udávají nejnovější technologie, a stále více lidí považuje za nezbytné, aby je stíhali sledovat. Trendsetteři  nikdy nemají na stole tři roky starý model telefonu, považují za nezbytné, aby měli nejnovější… A pokud už mají starší model, potřebují, aby kryt dostatečně kryl, že zaspali dobu.

 logo

               Co je Skinzone


Společnost Skinzone se výrobě dekorativních skinů věnuje již více než pět let. Při nákupu dekorativních potisků je možno vybrat si z téměř 900 nabízených návrhů, nebo jednoduše nahrát vlastní foto, obrázek, grafickou malbu a počkat na zaslání výsledného dekorativního skinu v řádu několika dní.  Cena dekorativních skinů závisí na typu a zařízení, na které jsou aplikovány, u mobilních telefonů se cena skinů pohybuje kolem 200 Kč, v případě notebooků, tabletů a e-readerů se pohybuje kolem 350 Kč.

Ochranné kryty na mobilní telefony jsou technologickou novinkou, cena začíná na 399 Kč.

Ochranné fólie Screenshield (můžete si vybrat ze dvou typů: Screenshield standard nebo Screenshield Tempered Glass) snadno ochrání všechna zařízení s dotykovým displejem. Nabízí doživotní záruku a je jedním z nejlepších způsobů ochrany mobilních elektronických zařízení.

Více na
www.skinzone.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Skinzone