ijournal.cz

Duben – měsíc autismu. Vyfoťte se v modrém a podpořte tím autisty

red Zdroj: www.auttalk.cz 4.4.2023 Významné osobnosti, veřejné projekty
Duben je měsíc autismu a barvou autismu je modrá. Řada celebrit spojila své síly a nafotí se v průběhu dubna na svůj Instagram v modrém outfitu na podporu kampaně „Zkus pochopit náš svět “ Nadace AutTalk Katky Sokolové.  Cílem kampaně je podpořit osvětu autismu, o kterém je v České republice stále nízké povědomí. Každoročně se v ČR narodí 1 500-2000 autistů. Momentálně tvoří autisté 2% světové populace a jejich počet stále roste.

Proto vyzýváme jak celebrity, tak veřejnost, aby kdykoli v průběhu dubna na své sociální sítě nasdíleli do feedu svou fotku v jakémkoli modrém outfitu (tričko, šála, čepice anebo klidně jen s něčím modrým na pozadí) a vyzvali ke sledování účtu @nadacni_fond_auttalk a fotku označili #zkuspochopitnassvet a také @nadacni_fond_auttalk a sdílením možnosti podpory prostřednictvím DMS.

Podpořte rodiny pečující o autistické děti a pošlete dárcovskou sms ve tvaru: DMS AUTTALK 30, DMS AUTTALK 60, DMS AUTTALK 90 na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč.

Kampaň se již rozhodli podpořit:
Ben Cristovao, Vlastina Svátková, Klára Issová, Petra Nesvačilová, Andrea Kalivodová, Tomáš Svoboda, Nikol Švantnerová,  Zuzana Stráská, Denisa Dvořáková, Renata Langmannová, Petr Říbal, Míša Říbalová, Saša Gachulincová, Karolína Mališová.


auttalk_kampan_mesic_autismu_2023

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.auttalk.cz