Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 19.Červenec 2018
ijournal.cz

Druhý Showroom Little Rock Star otevřen. PROTOŽE BAGR!

red Zdroj: Little Rock Star, foto: archiv fy a foto-report.cz 7.11.2015 Akce, Pro děti
U Little Rock Star se již 5 let oblékají děti od narození až do 12 let. Mezi nejoblíbenější modely patří originální body, která na našem trhu dříve zcela chyběla. Ryze česká firma šije sortiment oblečení ze 100 % bavlny jako trička, mikiny, tepláčky, sukně, plavky, šátky, čepičky a bryndáky. K dostání jsou i trika pro rodiče, nastávající maminky a mnoho dalšího. Stačí navštívit stránky e-shopu a nově také kamennou prodejnu ve Francouzské ulici v Praze, která byla slavnostně otevřena začátkem listopadu.

littlerockstar
Firma spolupracuje se třemi chráněnými dílnami, toto propojení se stále oboustranně osvědčuje. Little Rosk Star naplňuje myšlenku „fair-trade“ výroby v českých podmínkách. V roce 2012 obdržela atest kvality ČESKÁ KVALITA – QZ – ZARUČENÁ KVALITA. 

body
bagr
Těší nás úzký kontakt s našimi zákazníky, kteří radí, jaké zboží zařadit do naší kolekce, co vylepšit, kde ubrat, … A právě zákazníci, kterým pak chyběla možnost osobního výběru, byli impulsem k otevření již druhého z showroomů“, říkají zakladatelky české firmy, kamarádky Eleonora Přikrylová a Lenka Attelová. Pozn. redakce: první prodejnu najdete na Opatovické 7, v Praze 1.


Nové prostory obchodu na Francouzské 11 si přišly prohlédnout a pro radost i k užitku pořídit oblečky s vtipnými potisky svým dětičkám zpěvačka Marta Jandová, herečky Jana Stryková nebo Lenka Zahradnická.

jandovazahradnicka
strykova
Kompletní kolekci oblečení a doplňků najdete na www.littlerock star.cz.

Navštivte i facebook: http://www.facebook.com/littlerockstar.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Little Rock Star, foto: archiv fy a foto-report.cz