ijournal.cz

Drobnosti, které vyčarují úsměv na tváři každému dítěti (nejen) na Den dětí

red Zdroj: Dedoles 31.5.2020 Móda, obuv, doplňky, Pro děti

Dedoles_Komix

Máte doma malého fotbalistu, komiksového hrdinu, objevitele vesmíru či milovníka pejsků? Anebo u vás poskakuje malá princezna, která miluje jednorožce, dělá díry do sýru, pochutnává si na avokádové pomazánce a hraje si ve vaně s kachničkami?
malý fotbalistaPro každého máme něco. Dedoles na naše nejmenší myslí neustále, a proto nabízí sortiment, který vyčaruje úsměv na tváři všem malým i velkým dětem. Zkuste je na Den dětí potěšit veselými ponožkami. Děti jako první ocení, že je každá jiná.

každá jiná

Aby rodičům nebylo líto, máme pro ně skvělou zprávu. Většina dětských produktů má i dospěláckou verzi, takže svou radost můžete sdílet se svými dětmi. Stejné ponožky si teď může pořídit celá rodina. Brzy bude léto, proto do naší nabídky přibyly i kotníkové.

i pro dospěláky

Pro děti je největším dárkem láska a pozornost rodičů, proto nezapomínejte na to nejdůležitější. Veselý hmotný dárek je už jenom takovým milým doplňkem.

První červen se již tradičně pojí s Mezinárodním dnem dětí, na který se těší všechny děti. Původ tohoto výjimečného dne sahá až do 20-tých let minulého století. Vzniknul pravděpodobně již v roce 1925, kdy se ve švýcarské Ženevě konala takzvaná Světová konference pro blaho dětí. U nás se oslavuje až od roku 1950. Letos je tedy Den dětí o to výjimečnější, že ho u nás oslavujeme už přesně 70 let.

 

Dedoles vám přeje hezký MDD!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dedoles