Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 18.Únor 2019
ijournal.cz

Dotkněte se hvězd s Madame Tussauds a soutěžte o vstupenky na speciální pražskou výstavu!

red Zdroj: Muzeum Madame Tussauds, Praha 23.9.2015 Soutěže

Rádi byste se setkali se slavnými osobnostmi a nedaří se vám je potkat v běžném životě? Nechte se přenést do světa slavných a alespoň na chvíli zažijte ten úžasný pocit ve společnosti hvězd, které znáte z filmového plátna. Na speciální výstavě Madame Tussauds v Muzeu voskových figurín Praha (Celetná 6) se sešly osobnosti světového formátu, které čekají na vaši návštěvu.

Foto_1

Zavítejte do světa filmu prostřednictvím setkání s akčními hrdiny Willem Smithem, Brucem Willisem nebo jejich neméně slavnýmkolegou Jimem Carreym. Střihněte si sólo s populárním zpěvákem Justinem Bieberem nebo světovou senzací Lady Gaga, nebo nahlédněte do pulzujícího světa modelingu s oslňující topmodelkou Heidi Klum. Do měsíce v úplňku se můžete zahledět společně s hrdiny upírské ságy Stmívání Taylorem Lautnerem a Robertem Pattinsonem. Ve společnosti hvězd výstavy Madame Tussauds si budete připadat jako v Hollywoodu.

Foto_2 Foto_3 Foto_5
Více než 200 let zkušeností ve výrobě voskových figurín největších světových osobností představuje pro Madame Tussauds dědictví, které nemá konkurenci. Umělecké postupy používané k výrobě co nejrealističtějších postav zahrnují stovky neuvěřitelně detailních měření s cílem zajistit dokonalou přesnost. Výroba jedné figuríny s vypracováním veškerých detailů může trvat až čtyři měsíce. Madame Tussauds má v současnosti kromě dočasné pražské expozice 19 stálých atrakcí po celém světě.

Foto_4

Dopřejte si neopakovatelný zážitek! Pokud se i vy chcete setkat se svými oblíbenými hrdiny a pořídit si fotky s řadou hollywoodských idolů, stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Pět z vás získá po dvou vstupenkách na tuto speciální výstavu, která zůstává v Praze otevřena minimálně do konce letošního října. Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost!

Ve kterém z následujících filmů ztvárnil hlavní roli Will Smith? Madame Tussauds logo

a) Pán a paní Smithovi
b) Já, legenda
c) Den poté

Pošlete správnou odpověď do 2. 10. 2015 na adresu redakce@ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž – MUZEUM a vyhrajte vstupenky. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat. 

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 
 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muzeum Madame Tussauds, Praha