ijournal.cz

Dostaňte se zpátky do formy

red Zdroj: Kik 22.1.2019 Móda, obuv, doplňky
KiK_sportovní podprsenka_189Kč
Jak se donutit jít cvičit, když se cítíme trochu z formy? Nejdůležitější je mít motivaci. S tou vám pomůže třeba nová kolekce sportovního oblečení, s kterou přichází značka KiK.

KiK_sportovní set_podprsenka_legíny_Fasciální válec_219Kč

Ať už budete cvičit doma, nebo si zajdete třeba do fitka, určitě byste neměli podcenit výběr správného oblečení. V první řadě se při cvičení musíte cítit příjemně. Proto by mělo být sportovní oblečení pohodlné a praktické. Samozřejmě by se vám také mělo líbit, protože když se budete cítit dobře, vaše motivace ke sportu bude mnohem větší.

KiK_sportovní kalhoty_349Kč_sportovní trička_219Kč
Aby bylo cvičení co nejúčinnější, není na škodu zapojit i nějaké pomůcky. Úplným základem jsou určitě činky. Pokud ale se cvičením teprve začínáte, rozhodně to nepřehánějte a zvolte raději lehčí váhy. Na protažení jsou skvělé i tzv. expandéry, které napomáhají svalům se zahřát a připravit na sportovní výkon. V KiKu však najdete i další pomůcky jako jsou třeba balanční podložky, švihadla, sportovní karimatky, tašky a mnoho dalšího.KiK_švihadlo_oranžové_55Kč
balanční podložkaKiK_činka_1kg_černá_pár za 139KčExpandér


Nezapomínáme však ani na nejmenší, pro které KiK také připravil kolekci sportovního oblečení. Třeba dívčí legíny se skvěle hodí k modernímu střihu sportovních mikin a triček. Pro kluky najdete v kolekci celou řadu tepláků a triček, které vynikají příjemným materiálem a trendy vzhledem.

LegínyKiK_IMAGE_chlapecká mikina_189Kč_kalhoty_159Kčlegíny

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kik