Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 26.Duben 2019
ijournal.cz

Dopřejte péči svému kamarádovi a zasoutěžte si s námi o pobyt do Psího hotelu

red Zdroj: Pet Center 21.9.2017 Soutěže


Psí Hotel společnosti Pet Center se nachází v Horních Počernicích a pro pejsky nabízí krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Po celý den je navíc připraven pestrý program, váš čtyřnohý kamarád se tak rozhodně nebude nudit. Ve vnitřních prostorách se nachází vybavená herna o 70 m2, součástí komplexu je ale také venkovní výběh (800m2). Pro horké dny poté Pet Center nově připravilo ochlazovací bazénky. Vyškolený personál je k dispozici 24h denně, k dispozici jsou také služby veterináře či psího salónu.

 Psí hotel - 1

Potřebujete-li svého pejska zabavit pouze na pár hodin, každý den je od 7 do 19h k dispozici Psí školka. Kromě toho, že se pejsek vyběhá a seznámí s dalšími kamarády, získá také nové zkušenosti i dovednosti.

 Psí hotel - 2

Společnost myslí také na případy, kdy majitelé nestíhají svého psa do hotelu odvézt či jej vyzvednout – od pondělí do pátku lze využít služeb Psího autobusu. Místo i čas vyzvednutí lze navíc domluvit individuálně, každý páníček si tak může domluvit služby na míru.

Psí hotel - 3 

Soutěžní otázka: Od jakého stáří může váš mazlíček do psího hotelu ?


a) od narození
b) od 3 měsíců
c) od 6 měsíců


Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte 2 noci pro svého psího kamaráda (rezervace termínu přes email hotelu certousy@dogshotel.cz). Voucher je platný do konce prosince 2017. Odpověď pošlete nejpozději do 30. září 2017 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – psí hotel. Nezapomeňte rovněž napsat korespondenční adresu pro odeslání výhry.

Psí hotel - 4Adresa hotelu:
PetCenter CZ s.r.o.
Do Čertous 2634/7
193 00 Praha 9 – Horní Počernice

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pet Center