ijournal.cz

Doma mám dva největší šperky života, přiznala Kalivodová

red Zdroj: Amazing Jewelry 17.12.2018 Celebrity

Práce má nad hlavu, přesto se operní pěvkyně Andrea Kalivodová (40) věnuje třem svým mužům života. Dva z nich jsou prý nejdražší šperky, co kdy dostala.

 Andrea_Kalivodová.

„Já jsem nikdy nebyla taková ta princeznička, měla jsem ráda spíš praktické věci. V dospělosti to však už bylo jiné a já jsem začala mít jiné hodnoty,“ řekla o svých vánočních přáních. Dneska jsou to prý spíše ty obyčejné, jako je zdraví, láska a pohoda.

s kolegy

„Lhala bych, kdybych nepřiznala, že i šperkem mě udělá manžel velkou radost. Nejsem však ta žena, která po nich lační. Líbí se mi nejen ty drahé, ale radost mi udělá i bižuterie. V tomto smyslu jsem, jak se říká, Amazing. Prostě šílená, ať už se jedná i o tretky,“ přiznala operní diva, která se prý zdobí hlavně na divadelní prkna.

Andrea Kalivodová

A jak to má Andrea Kalivodová s těmi nejvzácnějšími šperky? „Tak to jsou rozhodně moji dva synové. Jako každá máma, i já jsem díky nim dostala to nejvzácnější a nejcennější, co jsem si jen mohla přát. K tomu mám úžasného muže, který mi s kluky maximálně pomáhá a já díky tomu mohu dělat svou práci,“ pochvaluje si.

Andrea Kalivodová.Syn Adrian, kterému jsou čtyři a Bastien, kterému jsou dva, jsou sice uličníci, ale to k chlapcům patří. „Není nad to, když je dítě zdravé a energické. Navíc jsou oba kluci moc chytří. Sice jsou ještě malí, ale oba mi moc rádi pomáhají v kuchyni. Například teď o Vánocích jsme společně pekli cukroví, takže mám doma dva velké pomocníky,“ dodala spokojená Andrea, kterou jsme v rámci narozeninové oslavy a vánočních nákupů potkali v obchodě Amazing Jewelry, kde sama nakoupila vánoční dárky.

Amazing Jewelry
Dánská šperkařská společnost, kterou založil vizionář a bývalý spoluzakladatel společnosti PANDORA Central Western Europe, součást skupiny Pandora. Jedná se o revoluci ve světě šperků a jeho prodeje. Nabídka světového designu za dostupné ceny. Nový revoluční koncept prodeje, zahrnující moderní přístup, kreativní doplňky, tematické akce, vše pro mladě, stylově a moderně smýšlející lidi.

Andrea Tögel Kalivodová
Mezzosopranistka, která absolvovala konzervatoř v Brně u prof. Jarmily Janíčkové a pražskou Akademii múzických umění u prof. Naděždy Kniplové. Zúčastnila se mezinárodních mistrovských kurzů, které vedli Ralf Düring, Franz Lukasowski, Alexe Gall, Eva Blahová, Fabio Luisi, Otto Schenk ad., absolvovala roční stáž ve Vídni na Universität für Musik und Darstellende Kunst. Všechny své aktivity vždy spojuje s šířením dobrého jména opery. Rovněž se intenzivně zapojuje do charitativních projektů, zejména podporuje péči o zdravotně postižené děti, například v Základní škole a praktické škole Svítání v Pardubicích. Je také tváří celonárodní soutěže ŽENA Regionu, která je určena ženám dosahujícím jedinečných výsledků ve své profesi, ale i v pomoci dětem, nemocným, ve veřejném životě. Často vystupuje na charitativních akcích. Její koncertní činnost v roce 2018 byla zaměřena zejména na 100. výročí naší republiky a v konci tohoto roku na sérii předvánočních, adventních a vánočních koncertů po celé ČR.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Amazing Jewelry